2737
2734

دخترا شوهر من نمیزاره عکس خودمو بزارم اینستا منم قبول کردم هیچی نمیزارم امروز یه عکس فیک دیدم دختر پشتش بود موهاشم بلند اونو گذاشتم پروفایلم الان اومده میگه پاک کن دلیلشو پرسیدم گفت چون فامیلام فکر میکنن عکس خودته تو طایفه ما اینجور چیزا نیست 

منم گفتم پاک میکردم ولی چون حرف مردم واست مهمه پاک نمیکنم بعد از کلی بحث گفتم گناه تو گناه منه نباید باهات ازدواج میکردم 😭😭😭بعدش گفت داداش من امروز گفت زنت چرا اون عکسو گذاشته امروز موهاشو میزاره پس فردا هم عکس خودشو 

من خیلی اعصبانی شدم سر این داداشش

بگید چیکار کنم پاکش کنم یا نه😭😭

کاری با چیزی ندارم ولی سر مجازی زندگی هاتونو خراب نکنین 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با همفکر و هم فرهنگ خودتون ازدواج کنید این صد بار

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738

چ دهن بین،ب داداَشش چ مربوط

ولی مجبوری کنار بیای کم کم روش کار کن حرف بقیه مهم نباشه براش

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

قبل از ازدواج هم اینجوری بود؟!

تهران زندگی میکنی یا شهرستان؟!

آخه اغلب توی شهرستان ها این چیزا مهمه

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️

یک روز باتاخیر پاک کن ..بگو پاک میکنم ولی چون داداشت دخالت کرده یکروز دوروز دگ پاک میکنم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2706