2733
2739
عنوان

مشاور ازدواج گفت به هم دیگه نمیخورید

| مشاهده متن کامل بحث + 1539 بازدید | 66 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین الان یه نفر تاپیک زده بود که من درونگرام ولی شوهرم همش بهم میگه که باید تو جمع خانواده اش زیاد حرف بزنم یا مثلا تو خونه مادرش هی بهم میگه پاشو کمک کن و فلان.

دختره خودش درون‌گرا و مظلوم و ساده، شوهرش برون‌گرا و کنترل گر و بی شعور. 

فقط خواهشا یه جوری ازدواج نکنین انگار قحطیه شوهره، همین.

سلام ما مشاور ها بر حسب ویژگی های شخصیتی و رفتاری و برخی موضوعات دیگه این تصمیم رو برای زوج میگیریم& ...

ببین وقتی مشاور میگه پنجاه پنجاهید یعنی جای امیدواری هست یا نه مشکلات جدی پیدا میکنید ؟

2742

بجای رفتن پیش مشاور و استفاده از آموزه های غربی و غیر اصولی و خشک،در کلاسهای همسرداری حاج آقا حسینی و حاج آقای پناهیان شرکت کنین،پشیمون نمیشین،هزینه۶ ماه ش هم اندازه یک جلسه یک ساعته مشاوراست،اما کلی اصول همسرداری درست رو آموزش میدن،فکر نکنی تبلیغ میکنم نه،خودم و تعداد زیادی دوستان و فامیل شرکت کردن و نتیجه مثبت دیدن،دلم نیومد نگم بهت

توو ایتا کانال دارن،تنها مسیر آرامش،یکی دیگه ام هست همسرداری مومنانه

انشالله به دردت بخوره

ببین وقتی مشاور میگه پنجاه پنجاهید یعنی جای امیدواری هست یا نه مشکلات جدی پیدا میکنید ؟

پنجاه پنجاه هست یعنی نه خیلی خوب خواهد بود نه خیلی بد 

متوسط هست یعنی در کنار دعوا با هم اوقات خوب هم دارین.

احتمالا از نظر شخصیتی با هم اختلاف داشتین و این باعث دعوا و اختلاف و بحث زیاد میشه 

پس به نظرم با یه نفر دیگه که حداقل شصت چهل هم باشه بهتره تا پنجاه پنجاه چون انگار زندگی بین هوا و زمینه

روانشناس،تراپیست🌿...زنده کردن روح و روان انسان ها🌱مشاور فردی،زوج درمانگر☺️🍀
2738
سلام ما مشاور ها بر حسب ویژگی های شخصیتی و رفتاری و برخی موضوعات دیگه این تصمیم رو برای زوج میگیریم& ...

ببخشید یه سوال دارم، اگه دو نفر تفاوت اعتقادی، مذهبی و فرهنگی با هم داشته باشن یعنی یکی مذهبی باشه طرفش غیرمذهبی ، شیعه باشه طرف اهل سنت، ترک باشه طرف کورد. اما علاقه به هم داشته باشن ازدواجشون چطور میشه؟ چقدر ممکنه با هم بسازن؟ لطف میکنید نظرتون رو بگین

۱ ساله رو یه دختر قفلی زدم بهش نمی رسم خدا شاهدهدیه بله به من بگه کل وجودم و به پاش میریزم و با تمام ...

چند سالته ؟ 

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
ببخشید یه سوال دارم، اگه دو نفر تفاوت اعتقادی، مذهبی و فرهنگی با هم داشته باشن یعنی یکی مذهبی باشه ط ...

اختلاف خواهند داشت چون خود اختلاف هم از تفاوت بین فرهنگ و دین میاد و امکان بحث سر این چیزا خواهد بود 

مگر در مواقع خاص که واقعا مشکل نداشته باشن

مثلا طرف اهل سنت اهل شیعه رو کامل بپذیره و واقعا مشکل نداشته باشه با اعتقادات طرف مقابل 

من خودم یکی از مراجعه کننده هام بابت دین جدا شدن چون دعوا زیاد داشتن

روانشناس،تراپیست🌿...زنده کردن روح و روان انسان ها🌱مشاور فردی،زوج درمانگر☺️🍀
بجای رفتن پیش مشاور و استفاده از آموزه های غربی و غیر اصولی و خشک،در کلاسهای همسرداری حاج آقا حسینی ...

🫠🫠تو رو خدا نگین مشاوره قبل ازدواج آموزه غربی هاست، با ی حرف تون آینده چند تا جوون را ممکنه خراب کنید، این ها حق الناس 

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
2706