2733
2739
عنوان

امشب دلم لرزید شکستم 😭

192 بازدید | 13 پست

خیلی دلم شکست 

بخاطر بابام

💔

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا عزیزم؟

خیلی چیزها ولی چند تا ش رو تعریف میکنم 

بابام از جوونی تا حالا خانواده مامانم و مامانم و خیلی اذیت کرده بی احترامی کتک زده مادرم من نبودم 

حالا که من اومدم یبار مامانمو هول داد گفتم چکارس داری ولش کن دیگه 

بعد هم کار کرده باز نشسته شده دیگه میگه کار نمیکنم حقوقش هم کمه 

خودم کار میکنم به لطف خدا حقوقم زیاد نیست ولی با همین کم کم دارم جهیزیه خودم میخرم 

بازم یه لباس که بگیرم تازه با حقوق خودم هم میخوره که چرا اون نخریده من خریدم 

مثلا میرم خونه فامیل مسخره اش میکنن میخندن نگاه من میکنن چقدر آدم دلش می‌شکنه 

منم دخترم میخواستم یه بابایی داشته باشم باعث افتخارم باشه 

می دونم بدتر از این هم هست ولی من ناشکری نمیکنم دارم درد و دل میکنم 

امشب همینجور اشکم می ریخت الان هم همینطور بی اراده 

اگر بگن بابات رفته جایی دیگه برنمی‌گرده اگه بگی ناراحت میشم نمیشم زده شدم ازش خیلی تو خودم شکستم 

😭😭😭💔

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
چی شده

خیلی چیزها ولی چند تا ش رو تعریف میکنم 

بابام از جوونی تا حالا خانواده مامانم و مامانم و خیلی اذیت کرده بی احترامی کتک زده مادرم من نبودم 

حالا که من اومدم یبار مامانمو هول داد گفتم چکارس داری ولش کن دیگه 

بعد هم کار کرده باز نشسته شده دیگه میگه کار نمیکنم حقوقش هم کمه 

خودم کار میکنم به لطف خدا حقوقم زیاد نیست ولی با همین کم کم دارم جهیزیه خودم میخرم 

بازم یه لباس که بگیرم تازه با حقوق خودم هم میخوره که چرا اون نخریده من خریدم 

مثلا میرم خونه فامیل مسخره اش میکنن میخندن نگاه من میکنن چقدر آدم دلش می‌شکنه 

منم دخترم میخواستم یه بابایی داشته باشم باعث افتخارم باشه 

می دونم بدتر از این هم هست ولی من ناشکری نمیکنم دارم درد و دل میکنم 

امشب همینجور اشکم می ریخت الان هم همینطور بی اراده 

اگر بگن بابات رفته جایی دیگه برنمی‌گرده اگه بگی ناراحت میشم نمیشم زده شدم ازش خیلی تو خودم شکستم 

😭😭😭💔

2738
خیلی چیزها ولی چند تا ش رو تعریف میکنم  بابام از جوونی تا حالا خانواده مامانم و مامانم و خیلی ...

ای بابا چه خصلتای بدی داره حق داری عزیزم 🥲

لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰
خیلی چیزها ولی چند تا ش رو تعریف میکنم  بابام از جوونی تا حالا خانواده مامانم و مامانم و خیلی ...

منم همینطورم عزیزم بابام اصلا سیاست نداشته خیلی بی عرضگی در آورده الان به کارگر ساده هست آرزو همه چی مونده رو دلمون از دستش با مردم خوبه با ما بداخلاق تهمت من میزد آره تو اصلا نرفتی دانشگاه منم امشب بهش گفتم تو هم نمیری سرکار همش یه روز در میون میری سرکار بهش بر خورده بود منم گفتم بهتر حقته نارااحت شو چطور خودش تهمت میزنه هیچی نیست من تهمت میزنم عیبه بعدم میگ تو همش میخوابی وقتی خودش خونه تو روستا ساخته هیچی کاری نیست هیچ جا ندارم برم جز خوابیدن چکار میتونم کنم 

ای بابا چه خصلتای بدی داره حق داری عزیزم 🥲

قربونت برم ،😭😭

بگو توهم 

نگران نباش همه چی درست میشه (:

امیدوارم عزیزم ،😔

منم همینطورم عزیزم بابام اصلا سیاست نداشته خیلی بی عرضگی در آورده الان به کارگر ساده هست آرزو همه چی ...

میفهمم عزیزم حق داری سخته 

،😔