2737
2734

ی بار محکم فین کردم دوتا گوشام گرفت یکیش شدید تر حالا اگه یذره آرومم فین کنم پرده گوشم سریع میگیره و صدای بلند میده و حتی یذره درد میاد.بعد ک گرفتگیش باز شد گوشمو با ماهیچه هاش تکون میدم همون گوشم صدای پلاستیک میده پردش.!عادیه؟قبلا اینجوری نبودم اخه

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا الان مشکلت فین؟

بله خیلی عجیبه؟

پر از عفونت زیاااادم ولی نمیتونم فین کنم گوشم درد میاد

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2731
منم همینطور

یعنی گوش شمام دردمیگیره موقع فین؟برا پرده گوش  بد نباشه خدایی نکرده ؟

یعنی گوش شمام دردمیگیره موقع فین؟برا پرده گوش  بد نباشه خدایی نکرده ؟

بله گلم منم دقیقا همینایی که گفتین برام پیش اومده

خیلی فشار نیار پرده گوش نازکه ، یوقت خدایی نکرده پاره نشه و حتما برو دکتر چک کن ببین شاید گوشت جرم داشته باشه ، چون منم هر دو گوشم پر از جرمه و هنوز وقت نشده که برم ساکشن کنم.

بله گلم منم دقیقا همینایی که گفتین برام پیش اومده خیلی فشار نیار پرده گوش نازکه ، یوقت خدایی نکرده ...

خب منم سر همین پرده گوش نگرانم.  شما بعد اینایی ک میگی برات پیش اومد رفتی دکتر چک کنی پرده گوشتو؟

2740