2737
2739
عنوان

وسواس نجس و پاکی

99 بازدید | 15 پست

من نجس و پاکی مراعات میکنم ولی مدتیه وسواس گرفتم واقعا اگه شک میکنم اهمیت ندم با رعایت نکردن همه چیز نجس میشه ؟

خدا واقعا به خاطر نجس و پاکی بازخواست میکنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اهمیت نده تا وقتی با چشمت ندیدی 

زیاد سخت نگیررر  

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
تا کاملا مطمئن نیستی که نجسه نجس نیست آنقدر باید نطمئن باشی که مثلا بتونی قسم بخورید که نجسه اگه آن ...

مثلا شک میکنم لباسم نجس شده شستم یا نه

مثلا سرویس رفتنی شک میکنم شستم یا نه

2740
مثلا شک میکنم لباسم نجس شده شستم یا نه مثلا سرویس رفتنی شک میکنم شستم یا نه

بهش اعتنا نکن اصلا خودت بگومگه ممکن بری سرویس ادرارکنی خودت نشوری غبرممکن پس وقتی بیرون اومدی هرچه شک کردی بی اعتباباش

خوده خدا گفته کسی که شک داره نباید به شکش اعتنا کنه در هر صورت و اگر اعتنا کنه برعکس گناه کرده حتی اگر برای برخی از مسائل زنگ بزنی مرجع تقلیدت بهت میگه شکت جایز نیست 

میدونم شک نباید اعتنا کنم ولی اضطرابم میره بالا

زنگ بزن از مرجعت بپرس بهت میگه یه مدت اگر حتی مطمئن بودی بگو پاکه یا براش علت نقض بییار مثلاً فک میکنید گوشه فرش نجسه حتی اگر از اونجا رد شدی بگو منم مطمئن نیستم از اونجا رد شدم شایدم از بغلش رد شدم من چون شرایط مشابه داشتم دارم میگم

2706