2737
2739
عنوان

دوباره رسیدیم ب وقت ب زور پول جمع کردن از دانش اموزا

| مشاهده متن کامل بحث + 3411 بازدید | 128 پست
اصلا خیلی روش مسخره ایه دور از جونتون نماینده مثل گداها سر هر مناسبتی تقاضای پول میکنن، والا کل دوره ...

آره بابا هرروز مثل گدا میگه زود باشیم پول بزنید از بقیه کلاس ها عقب نمونیم خیلی دوست دارم یه چیزی بهش بگم 

تو گروه کلاس بچه منم گفتن هر کی پول نده لیست میکنیم ومی دیم به معلم 😒

بده میخاد چی بشه؟ به بچه ت اعتماد بنفس بده.. خودشیرینی کردن و نمره گرفتن ک بدردش نمیخوره 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اینکه خیلی هم خوب درس میدن،حقوقی هم که میگیرن،زحمت نمی کشن،حلالش کنن،همش تو خونه خودمون باید کار ...

حالا معلم بچه شما اینجوریه همه رو جمع نبند. معلم کلاس اول پسر من نمونه بود. هم توی مدرسه هم توی خونه وقت گذاشت. معلم خوب زیاد هست. اگر کسی راضی به هدیه دادن نیست خب نده. والا معلم هم راضی نیست یه کادو بهش بدن پشت سرش حرف بزنن.

ای ام یه نماینده کلاس🤣🤣🤣

اصلنم نگفتم پول بیارن رومم نمیشه بگم پول بدین.

هرکی چی خواست بگیره خودمم یه چیز کوچیک میگیرم درحدتوانم.تمام.

اصلانم حوصله ندارم به همه بگم پول بدین نه روم میشه نه دوس دارم طرف معذب شه.

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2728

منم معلمم هر سال به بچه ها میگم برام نامه بنویسن و یه نقاشی بکشن و کلش را یادگاری نگه داشتم اونا هم استقبال میکنن دوست دارن یه کاری بکنن به مامانا گفتم اگر پول جمع میکنید فقط خوراکی بخرید برای بچه ها من قبول نمیکنم چون دیدم مادرها ناراضی هستن

آره بابا هرروز مثل گدا میگه زود باشیم پول بزنید از بقیه کلاس ها عقب نمونیم خیلی دوست دارم یه چیزی به ...

آره همیشه هم بقیه کلاسا بیشتر و زودتر پول جمع کردن😒

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
2738
اصلا خیلی روش مسخره ایه دور از جونتون نماینده مثل گداها سر هر مناسبتی تقاضای پول میکنن، والا کل دوره ...

مدرسه دختر من اصلا و ابدا از این اداها ندارن خداروشکر 

کلاس اوله حتی ما برای حروف ها هم هیچی نبردیم گفتند به خانواده ها فشار مالی نیاد

من از معلم و مدیرشون راضیم برای همین کادو معلم رو میدم حتنا

https://eitaa.com/joinchat/2092237053C3c5295f626
نه اینکه خیلی هم خوب درس میدن،حقوقی هم که میگیرن،زحمت نمی کشن،حلالش کنن،همش تو خونه خودمون باید کار ...

😂😂😂

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
معلم پیش دبستانی دخترم از اول سال تا الان چند بار بحث روز معلم رو پیش کشیده و از کادوهای سال گذشته ح ...

همه معلم ها مثل هم نیتن که منم معلمم چند تا کلاس ۳۰ نفره دارم به همشون گفتم من راضی نیستم برام کادو نیارین 

مربی پیش دبستانی دخترتون اینجوری تقصیر من نیست که 

مدرسه دختر من اصلا و ابدا از این اداها ندارن خداروشکر  کلاس اوله حتی ما برای حروف ها هم هیچی ن ...

برعکس شده دخترا این جشنا رو دوس دارن مدارس پسرونه بیشتر گیر دادن😅

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
2706