2737
2739
عنوان

دوباره رسیدیم ب وقت ب زور پول جمع کردن از دانش اموزا

| مشاهده متن کامل بحث + 3411 بازدید | 128 پست
اصلا بماگفتن کادو گل به هیچ عنوان نیارید  چی بگه ادم میمونه

من باشم می گم اکی،  قرار بود گل بیارم که کنسل شد!  پس هیچی! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن باید بدی آدم روش نمیشه بین اینهمه آدم مخالفت کنه

شاید اگه شما مخالفت میکردی خیلی های دیگم شهامت پیدامیکردن

اگه در مورد کار سئو‌ یا طراحی سایت اطلاعی دارین لطفا ریپلایکنید🙏
2731
سلام اجبار که نیست بگید من این رو قبول ندارم و ریالی هم نمی‌دم. اما برای قدر دانی از معلمی که نه ماه ...

۳۰۰ برای خیلیا پوله عزیزم

ضمنا همه معلما هم اونچنان زحمت نمیکشن

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
من معلمم به بچه ها هم گفتم من کادو روز معلم نمی خوام همین که شما احترام من رو سر کلاس نگه میدارن درس ...

احساس خیلی بدیه که پشت هدیه به معلم ها اجبار و زور و نارضایتی باشه... من بودم اصلا هیچ کادویی قبول نمیکردم. 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
۳۰۰ برای خیلیا پوله عزیزم ضمنا همه معلما هم اونچنان زحمت نمیکشن

آخه مجانی که زحمت نمی کشند ، حقوقش می گیرند!  شغلشون هست!  همین ها اگه بهشون حقوق ندن دو روز هم سر کلاس نمیاند! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
معلم توقعی نداره....این والدین هستن این رسم رو باب کردن

ولی قبول داری اگه خود معلم‌نخواد و‌بگه راضی نیستم کسی کادو بیاره این‌جیزاهم پیش نمیاد؟

اگه در مورد کار سئو‌ یا طراحی سایت اطلاعی دارین لطفا ریپلایکنید🙏
احساس خیلی بدیه که پشت هدیه به معلم ها اجبار و زور و نارضایتی باشه... من بودم اصلا هیچ کادویی قبول ن ...

معلم شخصا خودش نمی دونه که بی خبره اون هیچ معلمی هم اولیا رو تحت فشار نمیزاره که برام کادو بگیرین 

آخه مجانی که زحمت نمی کشند ، حقوقش می گیرند!  شغلشون هست!  همین ها اگه بهشون حقوق ندن دو ر ...

همین

الان بیمارا واسه روز پزشک و پرستار مثلا باید کادو و گل ببرن؟

هرکی میبره لابد یه چیزی دیده که میبره

منتها واسه معلما شده زور و اجبار

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
2706