2737
2739

ب بهونه اینکه واسه معلم فلان چیزو بخریم

اخه این کارا چیه

عرکی بخاد خودش میخره🤦🏻😐

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

لطفا برای کنکورم دعا کنید لطفا🙏🏼🙏🏼🙏🏼

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظر من ولی از زمان ما خیلی بهتره..دیگه فرقی بین کادو ها نیست...معلما هم که مثل هر قشر دیگه ای با فرهنگ و بی فرهنگ دارن دیگه...زمان ما تیکه ام مینداختن

عادت های اتمی و اثر مرکب

خودتون هم راحتترین بالاخره باید یه شاخه گل که بخرید اینجوری جمع میشه حداقل یه چیز به درد بخوری میشه تا ده تا ماگ و ۵ تا شکلات خوری و یه بغل گل 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2738
خودتون هم راحتترین بالاخره باید یه شاخه گل که بخرید اینجوری جمع میشه حداقل یه چیز به درد بخوری میشه ...

من دانش اموز نیستم البته

چرا باید ی شاخه گل خرید؟

شاید یکی اصن نخواد بخره

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

13 آبان زورشون میاد یه آب نبات بدن به دانش آموزا

واسه روز معلم پول ندی چشم و ابرو میان برات

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
2706