2733
2734

باهاش قرار ازدواج داشتم یعنی آشنایی برای ازدواج، چندین ماهه و هیچی کم نذاشت ۱۰۰ خودشو گذاشت وسط، بی احترامی ندیدم من

من ۲۸ و اون ۳۶

یه نقطه ضعف داره: ترس از دست دادن

من پریود بودم دوشنبه هفته قبل سر یه جریان الکی دعوا شد و گفتم کات و خداحافظی کنیم، گفت چی میگییییی، میدونی من چطوری باید بعدش زندگی کنم یعنی چی خداحافظی!؟

من واقعاً قبول دارم من‌ مقصر بودم و کل چت رو پاک کردم 😖

خلاصه سه شنبه اش گفتم پریود بودم خودشم گفت آره فهمیدم بخاطر اونه و یه کم مسخره بازی درآوردیم و رفتیم

ولی انگار سرد شد و چهارشنبه دیگه پیامم رو جواب نداد تا به الان

دقیقا یه هفته ای میشه

هرچی عذرخواهی کردم گفتم ببخشید اصلاً اصلاً جواب نداد

تهدید کردم گفتم بخدا برم دیگه پیدام نمیکنی بازم جواب نداد

پیامامو میخونه ها، فقط جواب نمیده  شمارمو هنوز سیو داره، بلاک اصلا نیستم، حتی رد تماسم نمیده، فقط جواب نمیده

دوتا نکته‌: پای زن دیگه ای اصلا وسط نیست بنابردلایلی کاملا اطمینان دارم، دوم اینکه برای یکسال رفته یک شهر دیگه و عملاً بهش دسترسی ندارم برم حضوری پیداش کنم

به نظرتون برمیگرده؟ تجربه دارید؟ توروخدا سرزنشم نکنید 💔

لطفاً برای من دعا کنید 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عجب هیچ وقت نگو مطمئنم پای کسی وسط نیست بعدم ایشون قصد ازدواج باشما نداشته مراقب خودت باش

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
چقدر بده

خیلی بده

بدتر از همه چیز اینه که بی خداحافظی رقت

هرچی گفتم لعنتی خی تمایل به ادامه ارتباط نداری حداقل بیا خداحافظی کنیم با خاطره خوش جدا بشیم ولی هیچی

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2738
عزیزم احتمالا دیگه نمیخواد به این رابطه ادامه بده

پرا پس بلاکم نمیکنه 

خب اگر نمیخواد ادامه بدیم اوکی

بهش گفتم خب بیا قشنگ خداحافظی کنیم با خاطره خوب جدا بشیم ولی اصلا جوابمو نمیده

خب این چه مردیه

یک هفتست من اینقدر ناراحتم حد نداره

لطفاً برای من دعا کنید 😍

برای اون تمومه جریان، کسی که بخواد مخصوصا مردا کسی رو بخوان

حتما جوابشو میدن، بیشتر داره از نوسان احساسی استفاده میکنه بهش وابسته بشی. فقط میتونم بگم تا جریان واقعا جدی نشده و عقد نکردی از لحاظ جنسی وا ندی مواظب خودت باش

این ترس از دست دادن نداره داره نادیده ت میگیره که به بدترین شکل ممکن زجرت بده و این یه مشکل روانی هس ...

چرا زجرم بده

دقیقا داره همینکار میکنه

بهش گفتم خب عزیز من تمایل نداری به ادامه رابطه؟ اوکی هیچ مشکلی نیست

بیا بگو بیا بنویس بیا خداحافظی کنیم با آرزوهای خوب از هم جدا بشیم با خاطره خوب

ولی اصلا جواب نمیده

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2706