2737
2734

بگم ک تعلیق میشم

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینکه چیزی نگفتی مهم نیست فقط خواهشا رابطه رو قطع کن .هر کی میخواد باشه .آدم نفهم رو باید انداخت دور

پدرم هم همینو میگن

خیلی بد گفته؟ منو تخریب کردن؟

بهم گفتن شبیه مامانایی جای مامانمونی منم بخاطر اینکه تکرار نکنم گفتم به مامانتون پس احترام بذارید

2740
درسم بهتره 

مطمئن باش چیزای خیلی بهتر دیگه هم داری که ازشون بی خیری ولی اون بهتر میدونه

از این به بعد اگه حرفی زد فقط یه نگاهش کن و روتو برگردون و باهاش یه مدت کات کن و نذار هیچی از برنامه هات بدون همین بی خبری دیوانش میکنه و نیازی نیست باهاش دیگه کل کل کنی

مطمئن باش چیزای خیلی بهتر دیگه هم داری که ازشون بی خیری ولی اون بهتر میدونه از این به بعد اگه حرفی ...

واقعا مامانم گفت تو چقدر قلبت پاکه اصلا حرف کلفت و ناجور نمیاد تو ذهنت همون موقع جواب طرف رو بدی 

پدرم هم همینو میگن خیلی بد گفته؟ منو تخریب کردن؟ بهم گفتن شبیه مامانایی جای مامانمونی منم بخاطر ای ...

معلومه که خیلی بد گفته .هم حرف زدن بلد نیست عم به شدت بیشعوره .کی هست از نزدیکانته؟؟

2706