2737
2739
عنوان

تبم 38وبدن درددارم...

51 بازدید | 16 پست

شوهرم نیس وخودمم ودخترم تبم زیاده به نظرتون؟چندروزپیش فرش شستیم بعدازاون اینجوری شدم به نظرتون مشکل جدییه؟آبریزش بینی وگلودردوایناندارم فقط سردردوبدن دردوبیحالی واینکه تبمم گرفتم 38شده عصری قرص کدئین خوردم خوب نشدم چیکارکنم تافردازنده بمونم🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچ کاریم نکنی تا فردا زنده ایی...........ولی مایعات زیاد بخور تند تند بری دستشویی

اصلامیلم نمیکشه نمیتونم ازجام پاشم دخترم همش میگه مامان بذارماساژت بدم خوب شی بچم نمیفهمه نبایدمنوبکوبه😁😁بدنم دردمیکنه بدترمیشم دلم نمیادبهش بگم نکن احساس میکنه داره خوبم میکنه😁😁

خوب کردی  کارایی که گفتم و انجام بده مخصوصا سیب و شیاف  خوب میشی آن شالله

سیب یه دونه داربم کافیه؟پرتقال داریم نمیشه پرتقال بخورم؟داروهاتبوپایین نمیارن میترسم زیادبخورم

خوب کردی  کارایی که گفتم و انجام بده مخصوصا سیب و شیاف  خوب میشی آن شالله

به نظرت کروناس یابخاطرهمون شستن فرشااینجوری شدم آخه توخیاط شستیم هوام سردبودولی خب اگه سرمامیخوردم آبریزش بینی چیزی هم میگرفتم دیگه 

2738
سیب یه دونه داربم کافیه؟پرتقال داریم نمیشه پرتقال بخورم؟داروهاتبوپایین نمیارن میترسم زیادبخورم

اره یدونه ام خوبه 

هرچی دوست داری بخور ولی فعلا غذا ی چرب و قندی نخور 

من تب میکنم یدونه شیاف دیکلوفناک آرومش میکنه حالا خودت میدونی

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
به نظرت کروناس یابخاطرهمون شستن فرشااینجوری شدم آخه توخیاط شستیم هوام سردبودولی خب اگه سرمامیخوردم آ ...

وقتی جایی نرفتی فقط فرش شستی کرونا کجا بود؟ 

با آب سرد شستی ؟

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

گلاب بخور ،بزن به پیشونیت،سرکه سیب با آب ولرم مخلوط کن کم کم بخور ،اویشن دم کن بخور ،چایی و نبات هم خوبه گرم می‌کنه ،دمنوش دارچین و زنجبیل 

شیاف دیکلوفناک هم خوبه برا تب و بدن درد

2706