2737
2734
عنوان

شوهرم و تو رستوران دیدن

294 بازدید | 17 پست

با یه دختره که انگار از من بزرگ‌تر بوده 

من در شرف طلاقم و حکمم اومده 

به خاطر همین کاراش جدا شدم ولی فقط چند تا پیام دیدم حالا با تصور اون و یه زن تو رستوران تا مرز جنون میرم یعنی به اونم گفته چی میخوری عشقم؟؟؟

دختره آدم حسابی نبوده چون شوهرم تا این آشنای ما رو دیده به دختره اشاره کرده اونم فرار کرده اگر آدم حسابی بود فرار می‌کرد ؟؟؟ نه میگفت چیه مگ دوستیم ببین اون چه آشغالیه 

من در یک کلام دارم دق میکنم خدا نگذره 😭😭😭😭

من دیگ میتونم اعتماد کنم ؟؟ این روح تیکه پاره رو من چطور درست کنم 

میگن خدا از دل شکسته نمیگذره فقط به این امید زندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب شما ک در شرف طلاقی نباید دیگه برات مهم باشه قطعا اونم روزی ازدواج مجدد میکنه

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          

چرا مهمه وقتی داری ترکش میکنی بابای بکن بهش

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2740
خب شما ک در شرف طلاقی نباید دیگه برات مهم باشه قطعا اونم روزی ازدواج مجدد میکنه

با کی ازدواج مجدد میکنه ؟؟؟ 

آخرین رابطش که من به خاطرش جدا شدم رابطه با زن ۵۰ ساله شوهر دار بود 

معتادم که هست کی به این زن میده مگ همین خیابونیا

2706