2737
2739

سلام 

هشت ماهه خونه ی بابامم  

علت دعواها با شوهرم مفصله   و حوصله توضیح ندارم فقط میتونم بگم درست بشو نیست  و مشکلاتمون شدیدن

ظاهر زندگی ما همیشه عالی بوده هیچ‌وقت کسی باورش نمیشد ما کارمون ب دادگاه بکشه 

چند روز پیش  از طرف دادگاه گفتن باید برین با هم صحبت کنید منم چون مجبور شدم زفتم

ما هم رفتیم بیرون و ناهار خوردیم و بازار رفتیم برام کفش خرید 

جالبه  گفت میشه دستمو بگیری منم گرفتم   محکم  ،، بهم چسبیده بود و  کنارم راه میرفت  تند تند  بوسم میکرد

خلاصه   تو دلم گفتم همیشه حسرت بقیه رو خوردم ، اشتباه میکردم ، الان ک دست دست داریم میریم در حالی که ازش متنفرم و فقط به خاطر قاضی  رفته بودیم بیرون 

این تاپیک مال  دختراییه ک تازه عروس شدن ،،قدر زندگیتونو بدونید  و  هیچ وقت گول ظاهر زندگس هارو نخورین 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی نظرت عوض نشد؟؟؟

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
2728
2740

خب الان به این خوبی نمی‌خوای برگردید سر زندگی ؟

از خر شیطان بیایید پایین و خودتونو دشمن شاد نکنید طلاق چیه آخه با این اوصاف . اگر ازش متنفر بودی دستش رو اونقدر محکم نمیگرفتی پس هنوزم دوستش داری . زندگی بعد از طلاق اصلا جالب نیست توی ایران و اینکه همسر داری خیلی خوبه اونم اینطور . حالا گذشته قطعا سخت بوده براتون اما خواهش میکنم برای ساختن تلاش کنید الان توی فامیل و آشنا قسم میخورم نود درصد شون از طلاق شما خوشحال هستند . دل کسی براتون نمیسوزه . فردا بعد از طلاق هیچ کس حتی یه حالی ازت نمیپرسه اگر قضیه زیاد جدی نیست و خیانت و اینا نبوده و قابل بخشش هست کاش برگردی به زندگیت . 

خب تو ازش متنفری اون نیست بود ناهار نمی خوردی وکفش نمی خرید

ببین   اوایل  متنفر بودم 

ولی الان هیچ‌حسی ندارم بهش 

هیچ حسی 

انگار که  با یه مرد غریبه رفتم بیرون  ، انگار که با خالم رفتم 

همینقدر سرد   

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
درست میگید ولی گذشته از اون  شاید شمارو دوست داره و اینجوری رفتار میکنه. بیشتر فکر کنید

نمیدونم   هیچ‌وقت نفهمیدم دوستم داره یا نه 

ولی هیچ وقت   نه بهم اعتماد کرد نه حمایتم کرد 

نمیتونم باز  گولشو بخورم

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2706