2733
2739
عنوان

دوست پسری ک متاهله😐

311 بازدید | 13 پست

بچها

دوستم یکسال با یه پسری دوست بوده ک پسره بهش قول ازدواج داده بود حتی با مادر دوستم حرف زده بود میگفت چندماه دیگه میام خاستگاری😑

همش باهم بیرون میرفتن

حالا بعد یسال،یکی از فالور های پسره ک دوست خانومش بوده نمیدونم چطور متوجه شده اومده ب دوستم گفته تو با فلانی دوستی؟؟میدونی این زن داره؟؟😐تازه عروسی هم کردن سال ۱۴۰۰

دوستم رفت ب پسره گفت چرا دروغ ب این بزرگی بهم گفتی پسره هم گردن گرفت گفت نگفتم چون داریم جدا میشیم

ولی باز گندش در اومد ک اشتی کرد با خانومش

دوستمم باهاش کات کرد

واقعا نمیشه ب کسی اعتماد کرد😐

دوستم ۲۱ سالشه پسره ۲۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجیبا غریبا

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2731
2738

متأسفانه به تنها چیزی که بها داده نمیشه شناخت هست 

کورکورانه وارد یک ارتباط میشن که اصلا نمیدونند طرف کی هست از کجا اومده 

خب یکی نیست بگه دختر خوب تو که قصد ازدواج داری 

یک کم تحقیق کن ببین داری با کی خیال پردازی می‌کنی برای آینده

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
واقعا پسرا نامردن

نه عزیزم پسرا نامرد نیستن آدم فاسد دختر پسر نداره تو جامعه هست 

منتها دخترامون فکر می‌کنن پسره قرار زندگیش بترکونه ، نمیدونه اول احساساتش احترامش عزتش اگر تضمین شد ادامه بده اگرم که نه که خداحافظ تموم کنه 

کاملا درسته 

✨💞

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
اره واقعا بیچاره خانومش

انشالله که نجات پیدا کنه از شر این خانواده ملعون