2733
2734
عنوان

شما هم سخت با کسی جور میشید؟

169 بازدید | 14 پست

نمیدونم این چ اخلاقیه دارم ک هم تنهایی لذت نمی‌برم هم دوست ندارم با آدمای جدید خیلی گرم بگیرم شماهم اینطورید؟

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

من درونگرام

ولی جدیدا خیلی خیلی ارتباط گرفتن برام آسون شده

قهوه بنوشید، یک کتاب خوب بخوانید،به یک موسیقی فوق‌العاده گوش دهید و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید.شاید معنای زندگی همین باشد☕️📚🎼ŵ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من درونگرام ولی جدیدا خیلی خیلی ارتباط گرفتن برام آسون شده

من میتونم ارتباط بگیرم دوست ندارم ک بگیرم 

انگار حوصله آدمای جدید و ندارم 

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
2740

آره منم خیلی کم پیش میاد از کسی خوشم بیاد ولی اگه از یکی هم خوشم بیاد ولش نمیکنم در حد افراطی عاشق طرف میشم

اصلا نمیدونم چرا اینطوریم ، کلا صفر و صدم، یا عاشق طرفم یا حالم ازش بهم میخوره😐😂

کاربری متعلق به دونفر است
چقدر تو منی😂 البته من دوست دارم ارتباط بگیرم ولی بلدنیستم چطور رفتار کنم هر دومون کسل میشیم

من حتی دوست ندارم حال و احوال کنم باهاشون حوصلم نمیگیره نمیدونم چرا اینجوریم مثلا پسرمو میبرم مهد برگشتنی از اون در میرم ک با مسئول مهد سلام خدافظی نکنم

افسرده ای

اره دقیقا

چطور عوض شدی تو رو حدا هر چی میدونی بگو 

رو اعتماد بنفس و فن بیانم با کتاب و پادکست و تمرین عملی کار کردم 

قهوه بنوشید، یک کتاب خوب بخوانید،به یک موسیقی فوق‌العاده گوش دهید و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید.شاید معنای زندگی همین باشد☕️📚🎼ŵ
2706