2733
2739

کنکور99 داخل

فلسفه8

روان60

ریاضی5

تاریخ جغرافی 34.4

جامعه 65

فنون اقتصاد عربی

صفر

به نظرتون با معدل 18 19 شانس قبولی چقدره؟فرهنگیان و دولتی؟

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
میخای تو کنکور فنون نزنی؟!

نزنم خیلی بهتره تا انیک منفی بزنم

ول خب روی سوابق خیلی حساب باز کردم

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نزنم خیلی بهتره تا انیک منفی بزنم ول خب روی سوابق خیلی حساب باز کردم

اخه فنون هشته ضریبش کاش یزره میخوندیش

یه فنون چهارتا اقتصاد یا روانو برابری میکنه

ولی انشالله که کنکورتو خوب میدی و به خاستت میرسی عزیزم فقط امیدتو از دست نده و استرس نداشته باش♥️

گلرخ هستم🥰🌸 اونجایی که اِبی میگه:(خانوم گل آی خانوم گل برام سخته تحمل/قدمات روی چشمام بیا به اینور پل)بامنه😍🙄🤭😂کاربری منو دختر عموم مهسا🌝🌚
2728
اخه فنون هشته ضریبش کاش یزره میخوندیش یه فنون چهارتا اقتصاد یا روانو برابری میکنه ولی انشالله که ک ...

من خیلی فنون و اقتصاد ضعیفممم باورت میشههه توی دوسال کنکور جزمنفی نتونستم بزنمم:///7

مرسی عزیزدلمممم

من خیلی فنون و اقتصاد ضعیفممم باورت میشههه توی دوسال کنکور جزمنفی نتونستم بزنمم:///7 مرسی عزیزدلممم ...

فدا سرت تو تلاشتو کردی عزیزم کنکور بده همون چیزی ک خودت میخای میشه بعد اگه یه درصد نشدم فدا سرت همه ک با کنکور بجایی نرسیدن شاید استعدادت تو چیز دیگه ایه🥲♥️

گلرخ هستم🥰🌸 اونجایی که اِبی میگه:(خانوم گل آی خانوم گل برام سخته تحمل/قدمات روی چشمام بیا به اینور پل)بامنه😍🙄🤭😂کاربری منو دختر عموم مهسا🌝🌚
فدا سرت تو تلاشتو کردی عزیزم کنکور بده همون چیزی ک خودت میخای میشه بعد اگه یه درصد نشدم فدا سرت همه ...

مرسی بابت انگیزهه