2733
2734
عنوان

ممکنه من قدر شوهرمو ندونم؟ 🤔

150 بازدید | 12 پست

زندگیم خیلی داستانش طولانیه 

اینطوری بگم که ۲۱ سالمه و متاهل و ۳ ساله عقدم و نزدیک عروسی چندین بحث داشتیم که خانواده ها اومدن وسط 

شوهرم دست بزن داشت خیانت هم در حد چت کرد

الان دیگ همه میدونن دو طرف خانواده ... ولی ب روی هم نمیاریم

خودمم شاغلم

یک ماه و نیم باهاش تو کلنجار بود تو آخرین بحث ک آشتی کردیم اومد جلو و کلی قول داد ولی بعد گفت قول دادم ک برگردی تا باهات خوب باشم و مهربون و الان مهربونیشم کمتر شد خودشم میگه همینی ک هست و باز انتظار داره ک من ثابت کنم زن خوب و حرف گوش کنی هستم 

البته نمیتونم بگم ویژگی خوب نداره و الان کلا بد مطلق ن اینطور نیست خوبی هم داره 

نمیگم من از اول خوب بودم منم اشتباهاتی داشتم 

ولی تو این زندگی گیجم 

حالا میخوام ی ذره دیگ تلاش کنم بیینم این زندگی میشه یا ن 

و ترسم اینکه نکنه قدر ویژگی های مثبتش رو نمیدونم

و اینکه 

الان دست بزن نداره خیانت هم نمیدونم میگه نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من و با توجه به گفته هات تو خیلی خوبی.خوش به حال اون که زنی مثل تو داره من کافیه شوهرم ده دقیقه دیر کنه یا تنبلی کنه یا کاری انجام بده که دوست ندارم جد وادارش رو میارم جلو چشمش.ایکاش قدرت رو بدونه .فقط اینو میگم که منو ندیده که تو رو قدر بدونه

قبلا بحثمون میشد من سکوت نمیکردم  الان نمیزنه  ولی خب عصبی بودن داره ک کمتر شده

مدارا کن باهاش با زبان نرم  با محبت حرف بزن عصبانی بود تو بگو ببخشید چشم اشتباه کردم سریع ارام میشه اگه فقط مشکلش اینه خب حل شدنیه  خیانت اینا هم به روش نیار چون میوفته رو لج خسته میشه ولش میکنه زیاد بهش محبت کن 

2740
به نظر من و با توجه به گفته هات تو خیلی خوبی.خوش به حال اون که زنی مثل تو داره من کافیه شوهرم ده دقی ...

😅😅😅

چی بگم....

ن من گیر نمیدم 

هرکسی خوب و بد داره

ولی خب من سعی میکنم وظایف خودمو ادا کنم

مدارا کن باهاش با زبان نرم  با محبت حرف بزن عصبانی بود تو بگو ببخشید چشم اشتباه کردم سریع ارام ...

قبلا زبون نرم‌و اینارو امتحان کردم

ولی باز بدی دیدم ولی باز دارم سعی میکنم با خوبی پیش برم