2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم😱😱😱😭😭😭😭😭

312 بازدید | 13 پست

سلام عزیزانم

از وقتی خودم یادم میاد مامان بابام همش داشتن براهم میزدن و دعوا خودمم همیشه از خاله‌های روانیم بی‌دلیل کتک میخوردم مامانم هنوزم ک هنوزه با این سن میزنتم بابامم ک مامانمو ول کرده اما طلاق نداده 😭😭😭 دلم خوش بود نامزد دارم اونم بخاطر بی پولی ولم کرد 😭😭😭 خواهرنامزدم قبلا ارتباطمون بد نبود الان بدتر شده عکس بچه‌ش میزاره واسش کامنت گذاشتم جواب نداد استوری ریپلای میزنم جواب نمیده سین میزنه چراااااا چرا هیچکس منو نمیخواد ن از خانواده خودم خیری دیدم و ن از نامزدم😭😭😭😭😭 دارم می‌میرم من بخدا حیف شدم ت خونه ای ک همه مشکل روانی داشتن دلیل دنیا اومدنم هم این بوده ک مامان بابام طلاق نگرین😭😭 واییییی ب کی بگم هرروزم عذابه؟؟؟؟؟ ب کی؟😭😭😭 با خواهرشوهرم یکساا قبل‌از اینکه نامزد داداشش بشم دوست بودیم

و از اینجا ناراحتم ک اون هنووز نمیدونه جداشدیم و دلیل این برخوردش چیه؟؟؟؟😭😭😭 بخداااااهیچکس منو نمیخواد هیمکسسسسس😭اینم بگم مطمین مطین هستم ک نمیدونه هنووز جداشدیم

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

😔منم‌

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم خودت چی خودت خودتو دوست داری 

میدونم نظر دیگران مهمه ولی ارزش خودتو بدون 

خب تو لایک کردی اون جواب نداد فدای سرت . کتاب بخون درس بخون سر کار برو 

تازه خودت میگی خواهر شوهر 

دیگه اسنش روشه 

به خارجیا نگاه کن تنهایی زندگی میکنن راحت بی دغدغه 

درس بخون سرکار برو پو دربیار مستقل شو بد تو جواب کسی رو نده 

شما هنوز در گیر خواهر شوهرتی؟؟ خدایا،،،،، برو یه کتاب بردار بخون  برو استخر  برو یه سا ...

چندسالته؟

خیلی فانتزی فکر میکنی

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
2738
مطمین نباش عزیزم نامزدتت بهش گفته حتما 

ن گلم مطمینم نگفته اخه میدونم

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
میشه بپرسم چن سالتونه عزیزم؟

نامزدم ۲۴ ۲۵ خودم۲۰ ۲۱

نامزدم ۲۴ ۲۵ خودم۲۰ ۲۱

خب عزیزم این حسی که فک میکنی هیچ کس دوست نداره بخاطر سنته ، خودتو ناراحت نکن ،خودت دوست داشته باش اگه خواهر شوهرت بی دلیل بهت بی توجهی میکنه مقصر شما نیستی اون شخصیت ثابتی نداره و یا دچار سوتفاهم شده 

سلام عزیزم تاپیکاتو دیدم حتما برا مشاوره رایگان به شماره 1480 زنگ بزن

بیاین این تاپیکم☺️🧡            https://www.ninisite.com/discussion/topic/12894909/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%84-%d9%85%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86%d9%85?postId=325798262