2733
2734
عنوان

این پیام رو بعد خیانت شوهرم فرستادم براش

| مشاهده متن کامل بحث + 2622 بازدید | 75 پست
بدون اینکه خونتو ترک کنی مهرباو بزار اجرا بگو طلاق نمیخام ولی حق و حقوقمو همه رو میخام زجرش بده  ...

شوهرم خیلی لج بازه ینی لج کنه هیچ کس جلو دارش نیست بخوام بندازمش سر لج دیگه هیچی 

ازدواج دوممه بااین چی کنم از الان فکر نگاه های اطرافیان میکنم ک چجور نگاهم میکنن چی میگن پشت سرم&nbs ...

ول کن بابا گور بابای حرف مردم هر کی حرف میزنه بگو انشالله سر عزیزاتون بیاد تا قضاوت نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا جیگرم کبابه کل فامیل فک میکنن من خیلی خوشبختم ولی ی مرده متحرکم

از چشم زخم مراقبت نکردی ، به هر حال امثال شما زیادن خواهر یکی از دوستامم تازگی اینجوری شده با یه بچه ی ۲ ماهه ، ولی مجبور شد ببخشه چون بچه پدر میخواست

دستت فقط توی جیب خودت باشه 

من خودم اشتباهی فکر کردم شوهرم خیانت کرده بهم بخدا به جان بچم قرص خوردم بدون اینکه بهش بگم بعد از سه روز که به هوش اومدم شوهرم بالای سرم گریه میگرد انقدر قسم خورد تا بالاخره همه چی مشخص شد بااینکه من بهش تهمت زده بودم اسی بخدا ولم نکرد حتی الان بیشترم هوام داره

2731
ازدواج دوممه بااین چی کنم از الان فکر نگاه های اطرافیان میکنم ک چجور نگاهم میکنن چی میگن پشت سرم&nbs ...

معذرت میخوام حرف مردم همیشه هست اگه فکر بچه هستی طلاقت بگیر با پولش خونه بخر برو کار کن بچتو نگهدار

ول کن بابا گور بابای حرف مردم هر کی حرف میزنه بگو انشالله سر عزیزاتون بیاد تا قضاوت نکنید

اخه میدونی شانس من بدبخت 

کل دخترای فامیل سر زندگی هاشونن و اصلا طلاق نداشتیم 

من بیچاره شوهر اولم خوب بود خانواده اش بد بودن نذاشتن زندگی کنیم خودشم بچه ننه بود انقدر خانوادش اذیت کردن انقدر اذیت کردن ک آخر همه چیم رو بخشیدم طلاقم گرفتم 

شوهر الانمم خانواده اش خوبن خودش خیانت میکنه همیشه بد دهنه خیلی فحش میده 

جای من نیستی ببینی چی میکشم 

عزیزم میفهمم چی میگی ولی ارزش خودتو بدون خودتو حقییر نکن

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀
2740

اسی قبل از هر چیزی به آرامش احتیاج داری نمیدونم اعتقاداتت در چه حده ولی میدونم بنده خدایی تا میتونی ذکر لا حول و لا قوه الا بالله بگو و اطمینان دلشته باش گره این مشکل فقط دست خود خداست 

برای آرامش روحیت هم ذکر لا اله الا انت سبحانک انی کنت من‌الظالمین زیاد بگو 

ببخشید رک میگم شاید به خودت بیای بعد از سوگواری...

شما یک زن پادری شدی ..

همین الانم میگی :

تو من را نمیخوای ...

در حالیکه باید بگی:

من به دلیل اینکه آدم امنی نبودی نمیخوامت ...

کلا زنهایی که خودشون را دوست ندارند مثل شما، خیلی نادیده گرفته شدن را تجربه میکنن

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
معذرت میخوام حرف مردم همیشه هست اگه فکر بچه هستی طلاقت بگیر با پولش خونه بخر برو کار کن بچتو نگهدار

الان موندم چی کنم چطور رفتار کنم باهاش چون جایی ندارم برم 

موندم طلاقم گرفتم کجا برم چیکار کنم دارم دیوانه میشم با این فکر و خیالا 

چه احمقانه چقد بدم میاداز زنهای ساده و سست اه

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
شوهرم خیلی لج بازه ینی لج کنه هیچ کس جلو دارش نیست بخوام بندازمش سر لج دیگه هیچی 

عزیزم تو هنوز به این مردک میای شوهرم بلانسبت باید وقتی اسمشو میاری دهنتو اب بکشی ببین به جونیت رحم کن 

2706