2733
2734

یعنی دارم میمیرم به روی خودم نمیارم، خدا چرا منو اینطوری خلق کرده، شوهرم سه سال ازم بزرگتره ولی بی بی فیسه، منم چهار پنج سال بزرگتر نشون میدم، فقط بگید چ کار زیبایی انجام بدم، من  زایمان کردم ولی بازم بدنم رو فرمه، لبام نازکه می‌خوام فیبر بزنم، زیر چشمام بزنم، ولی صورتم کشیده اس نمیتونم کاری کنم، صورت شوهرم گرده، شوهرم مرد خوبیه ولی با همین حرفاش ک ب شوخی میزنم خیلی دلمو نیشکنه، مثلا می‌گفت صصورتت درازه، دیگ اعتماد ب نفسمو از دست دادم 

هیچی به صورتت نزن فقط برنامه باشگاه رو‌از همین فردا تنظیم کن، دائمی بعد ۱۰ سال کوچیکتر بنظر میایی

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بگه مگه معیار های زیبایی ایشون تعیین میکنع؟ 

خودتو دوس داشته باش بگو انتخاب خودتم دیگه .

نبینم ناله کنی دیگع 

هرکاری هم ک فکر میکنی زیبا میشی انجام بده ولی لطفا جلو همسرت دیگه خودتو دست کم نگیر 

آتش لازم نیست در این شهر...اینجا انسان از انسان میسوزد🥀

بعد از اینکه چهار تا از دندوناش زمان صحبت کردنش گذاشتی کف دستش ازش پول بگیر و خودتو براش دکور کن 

چون این روزها دیگه نچرال بودن و خود دوستی جواب نیست و یک واقعیت هست که لازمه کمی هم برای زیبایی‌ تلاش کنی

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

پیش متخصص زیبایی برو و درست و حسابی مشورت بگیر 

مطمئن ام تو زیبایی فقط اعتماد ب نفس نداری 

اگه دلت خواست و شرایط مالی ات اوکی شد برای بهتر شدن پوستت پلاژن تراپی برو معجزه میکنه 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
2706