2733
2739

دوستِ نامزدم چند روزی از شهرشون اومده شهر ما و الان خونه نامزدمه و داره توی شهر ما دنبال کار میگرده

نامزدم ماشالا خیلی عاقل و وفاداره و چیز بدی ازش ندیدم اما بهم میگفت میخوام برای رفیقم، دوس دختر پیدا کنم تا تنها نباشه توی این شهر.

دیشب نامزدم با رفیقش اومد دنبال من  و سه تایی رفتیم دور دور، و تا یه دختر میدیدن دنبالش میرفتن که مخشو بزنن برای رفیقش :////

ماشین نامزدم خارجیه و ماشین دوستش ۲۰۶ عه 

امشب نامزدم با رفیقش  با ماشین نامزدم، این موقع شب رفتن دور دور ... البته نامزدم میخواست بیاد دنبالم اما من مهمان دارم.

من به نامزدم اعتماد دارم اما به رفیقش نه

الان که بیرونن خیلی دلشوره دارم 

به نظرتون یه دختر عاقل و باسیاست تو این موقعیت چیکار میکنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نامزدت چرا باید دنبال دخترا بگرده برا رفیقش پیدا کنه مگه اون چشه واقعا چه چیزایی عجیب و کثیفی اینجا می‌شنوم و می‌خونم و می بینم 

آره نامزدت خیلی وفاداره 🤦🏻‍♀️😕

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

نامزدتون چیپ هست.

حالا صبر کن دوسش کاز پیدا کنه

خودش دوست دخترشم پیدا میکنه..

چه عجله ای؟ چه نیازی به ورود نامزد شما ؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2740
2706