2737
2734
عنوان

کاربر آقا هستم از یکی خوشم اومده چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2087 بازدید | 148 پست
یعنی بعد یه مدت مستقیم بهش بگم ازت خوشم اومده ؟

ببین یه آقایی دوساله که موقع عید یه پیام تبریک می‌فرسته  و هیچی دیگه نمیگه اولش منو تو یه گروه عضو کرد که من بعد چند روز اومدم بیرون بعد دیدم پیامک تبریک فرستاد من پیام دادم خودتونو معرفی کنید البته روز بعدی که پیام تبریک فرستاد ولی هیچ واکنشی نشون نداد و رفت برای یه مناسبت دیگه و پیداش نشد تا امسال دوباره عید یه پیام فرستاد و منم جواب ندادم خب این چه کاریه من به عنوان یه زن توقع دارم که مستقیم و محترمانه بیاد بهم بگه که هدفش چیه ازینکار کسای دیگه هم بودن مستقیم گفتن و منم سریع جواب دادم قرار نیست که بخورمت هنوز موندم  به هر حال مدل من به عنوان یه زن اینطوریه طرف بدون ادا اصول پخته و منطقی بیاد حرفشو بزنه و الاسلام 🤦🏻‍♀️ 😄

🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۴ سال سرکاری نیست

خب بهش نزدیک شو بعدم کم کم بهش بگو راجب آشنا شدن و خاستگاری 

ولی خدایی زن میخوای چکار تو این زمونه بنظرم بیخیال شو

آتش لازم نیست در این شهر...اینجا انسان از انسان میسوزد🥀
2731
دلیل اینکه اینو پرسیدم اینه که چیزایی که تو نینی سایت دیدم خیلی متفاوت با دنیای واقعیه مثلا شماها م ...

نه مستقیم نگو یه چیزی رو بهانه کن اگه واحد باهم دارین راجع بهش سوال کن مثلا بگو این مبحث رو‌متوجه نشدم شما متوجه شدی؟ببین دخترا زرنگن‌متوجه میشن رفتار پسرا رو .

2740
چون خجالت میکشم اینو یهو بگم به نظر کار خیلی ریسکی میاد

درک میکنم تجربه نداشتی تا الان خیلی براخودتت بزرگش میکنی ببین معقول و درستش اینه که خیلی شیک و با وقار و ی تیپ درست حسابی دعوتش کنی ی جای عمومی مثل کافی شاپ و بشینی بگی بنظرم لودگی و شوخی زیادم نکن اصلانم نشون نده که خجالت میکشی و معذبی اینا رو رعایت کنی حتی اگه جوابش منفیم باشه اون لحظه اوکی رو میده پیله نباش زیادی دخترا از این تیپ پسرا خوششون میاد 

اینطوری بازم آبروم میره

نه میتونید زیر سایه بازی جرعت حقیقت پیش برین 

بگین جرعتو انتخاب کردین و دوستانتون گفتن باید به ایشون پیشنهاد بدین 

البته بعدش ممکنه بیاد رو سر خودتون و دوستاتون اوار شه

پس مشکلی نیست  به نظرم همین چالشو پیش برو  که اگر خدانکرده جواب مد نظرتون رو نداد حداقل ...

کامپیوترم

سر کار میرم ، باشگاه میرم ، ماشین دارم ، خونه نسبتا کوچیک دارم

ولی اعتماد به نفس شروع رابطه رو ندارم و یکم خجالتیم

کاربر آقا هستم
هم میتونید خودتون پاپیش بزارید و محترمانه ازشون بخواید که شماره مثلا مادرشونو بدن که خانواده تون با ...

بعد دختره نمیگه که هر روز منو تو دانشگاه میبینه نتونسته حرف دلشو بگه هزارو یک جور فکر میکنه پیش خودش خودش بگه بهتر ی خودیم نشون میده 

2706