2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لمینت ناخن کردم روشم لاک ژل

بعد بلند شده الان سر لاکم پریده کی باید برم ترمیم ترمیمش چجوریه

وقتی انگیزه ایی برای ادامه زندگی نداشتی به نسخه های از خودت در آینده فکر کن  به اونها فرصت زیستن بده ✅
ناخن کار نیستم ولی انقد کاشت کردم شاید بدونم بپرس

مرسی عزیزم

وقتی انگیزه ایی برای ادامه زندگی نداشتی به نسخه های از خودت در آینده فکر کن  به اونها فرصت زیستن بده ✅
2740
بعد بلند شده الان سر لاکم پریده کی باید برم ترمیم ترمیمش چجوریه

من هروقت کاشت انجام میدم سر ۲۵روز میرم ترمیم 

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂
من هروقت کاشت انجام میدم سر ۲۵روز میرم ترمیم 

عشقم با ژلیش فرق داره لمینت رو ناخن خودم ی چیزی شبیه لاکه ولی یکم حجم داره اولین باره زدم اینجوزی میخوام بدونم برا ترمیم کلشو سوهان میزنه میره

نباید بپره برو بهش بگو درست کنه برات 

ن اون لاکش ک پریده مهم نیس ولی الان چجوری لاکو از روش پاک میکنه لمینتش پاک نمیشه؟ 

نباید بپره برو بهش بگو درست کنه برات 

الان ی هفته گذشته سر لاکش رفته ب نظرت برم بهش بگم یعنی

با سوهان برقی پاک میکنه  کامل نه ولی یکمش میره

اها ممنونم عزیزم

2706