2737
2739
عنوان

شبا کابوسای خیلی ترسناک میبینم باردارا و ترسوها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی درگیرش شدی یه سوال وقتی کسی هم پیشته این حس بهت دست میده

نه وقتایی ک تنهام مخصوصا شبا شبا تنها نیستم ولی بتزم خیلی میترسم همش نور گوشیو روشن میکنم نگاه میکنم

سکوتـ قـوے تریـن فریاد استـ🎈 ️
دقیقامیفهممت بخدا  من به اندام خصوصیم دست میزنه تو خواب قشنگ حس میکنم خیلیییی عذاب اوره😭

واایییی براش کاری نمیکنی ینی نمیخوای از بین بره؟

2738
نه وقتایی ک تنهام مخصوصا شبا شبا تنها نیستم ولی بتزم خیلی میترسم همش نور گوشیو روشن میکنم نگاه میکنم

سعی کن تنها نخوابی پیش مامانت چند شب بخواب یا خواهری کسی که تنها نباشی بازم ببین این حس بهت دست میده که کسی پیشته یا نه شاید این ها توهمات ذهنت باشه 

سعی کن تنها نخوابی پیش مامانت چند شب بخواب یا خواهری کسی که تنها نباشی بازم ببین این حس بهت دست میده ...

نه عزیزم من متاهلم همسرم همیشه هست نمیدونم شاید ولی اخه خیلی وقته حتی گاهی موهای بدنم ب شدت سیخ میشه

ببخشید ولی من باور نمیکنم خیلی میترسم هااا ولی این ها دیگه به نظرم زایده ذهنتونه

ببین درست میگه من چند سال پیش خواب دیدم یه جن منو کتک میزد صبح ک بیدار شدم همون جاهایی ک زده بود مثل شکمم تا دوروز درد میکرد عین جای لگد

نه عزیزم من متاهلم همسرم همیشه هست نمیدونم شاید ولی اخه خیلی وقته حتی گاهی موهای بدنم ب شدت سیخ میشه

نمی‌دونم عزیزم امیدوارم مشکلت جدی نباشه به همسرت از این ترست گفتی بهش بگو بیشتر حواسش بهت باشه شب ها بیدار بمونه تا تو خواب بری 

نمی‌دونم عزیزم امیدوارم مشکلت جدی نباشه به همسرت از این ترست گفتی بهش بگو بیشتر حواسش بهت باشه شب ها ...

انشالا مرسی عزیزم❤️

2706