2733
2734
عنوان

فکر میکنم این حجم از استرس برای کنکوریا گناهه...

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 42 پست
بنظر من اوکیه بالاخره یه سنی باید یه فشاری بشه که ادم بتونه وارد جامعه شه درست و حسابی و قوی

اگه از اون طرفم درست و حسابی و قوی وارد جامعمون میکردن خوب بود ما برای ورود ب دانشگاه باید سختی بکشیم کشورای دیگه برای دراومدن از دانشگاه....

خیلی فرق داره!

D:
سلام حالتون خوبه❤❤❤❤ متاسفانه عین خیالم نیست کنکور با حال روحی بدم گند زدم به ایندم داشتم عین ادم ...

سلام عزیزدلم خوبی 

اره یادمه همشونو 

دست خودت که نبوده،بوده؟

من حالتو دیدم و اون میزان استرس و پیچیدگی ذهن چیزی نیست که بتونی راحت بذاریش کنار 

اگر میخوای بمونی برای سال بعد حتما در کنارش از یه روانشناس خوب کمک بگیر که یک نفر با علم در کنارت باشه❤️

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من اوکیه بالاخره یه سنی باید یه فشاری بشه که ادم بتونه وارد جامعه شه درست و حسابی و قوی

وجود ناعدالتی عادیه 

ولی خب کنکور تحت هیچ شرایطی یه نفر رو نمیتونه اماده ورود به جامعه کنه 

چون واقعیت اینه که واسه اینکه کنکورو رد کنی به عنوان یه بچه ۱۸ ساله حتی از حضور تو دورهمیای فامیلم حذف میشی دیگه حضور تو جامعه و کسب مهارتای لازم که جای خود دارد .

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
من دلم ازین لحاط میسوزه ک هرکی تاپیک زدن رفتم دیدم روژی کلی تاپیک داشته وهمش اینجا بوده!کراش ...

دقیقا منم دیروز داشتم همین و میگفتم. چون چندتاشون و دیدم که همش اینجا بودن و تاپیک های بی موردی هم زدند غیر از درس!

2731

من ایران زندگی نمی کنم. اینجا کنکور وجود نداره و پذیرش فقط بر اساس نمرات دبیرستان هست. بعد جالبه اکثرا سال اول بعد از تمام کردن مدرسه، چند ماه کار می کنند و یکی دو سفر طولانی  خارج از کشور میرن تا به قول خودشون خستگی مدرسه برطرف بشه و بعد دانشگاه را شروع می کنند.‌

با خودمون مقایسه می کنم دلم می گیره. چقدر دانشگاه رفتن با سختی همراه بود و هنوز هم هست...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
سلام عزیزدلم خوبی  اره یادمه همشونو  دست خودت که نبوده،بوده؟ من حالتو دیدم و اون میزان ...

ن بخدا دست من نبود

همه فکر میکردن تو اتاقم درس میخونم درحالی گ استرس میکشیدم

من داشتم درس میخوندم نمیدونم چم شد مریض شدم😔روان شناس رفتم فایده نداشت گقت برو روان پزشک

قرصای روان پزشکم بم نساخت

میبینید شانسو؟؟؟

ن سال دیگ نیمونم

نمیتونم😔اینده ام نابود شد

همین الانم دوستم پیوی داره بام حرف میزنه پسفردا کنموره دارم فکر و خیال داستان سه سال پیش میکنم

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 
2740
ن بخدا دست من نبود همه فکر میکردن تو اتاقم درس میخونم درحالی گ استرس میکشیدم من داشتم درس میخوندم ...

عزیزم چی بگم 

امیدوارم تصمیم خوبی رو بگیری❤️اینده به کنکور بستگی نداره 

بخشیش اره از کنکور میتونی به عنوان یه راه نگاه کنی 

اما نبودش هم نمیتونه زندگیت رو زیرسوال ببره 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
من دلم ازین لحاط میسوزه ک هرکی تاپیک زدن رفتم دیدم روژی کلی تاپیک داشته وهمش اینجا بوده!کراش ...

آره خب تلاش مال ما بود 

عشق و حالش برای سهمیه ای ها بود ....

مرده شور دانشگاهی رو ببرن که یه بی سواد فرصت طلب رو برابر با تلاشگر کرده 

وجود ناعدالتی عادیه  ولی خب کنکور تحت هیچ شرایطی یه نفر رو نمیتونه اماده ورود به جامعه کنه&nbs ...

من الان خودم دقیقا همونجاییم که واقعا فشار و ایناست و هنوز بیشتر هم میشه

ولی باید قبولش کرد _ نمیشه تغییرش داد میشه؟

برای همین اصلا مهم نیست که چقدر فاجعه اس

چیزیه که هست

برای یک نفر دو نفرم نیست که بگیم ظلمه

برای همه اس

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
آره خب تلاش مال ما بود  عشق و حالش برای سهمیه ای ها بود .... مرده شور دانشگاهی رو ببرن که یه ...

اره خب

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا