2733
2734
رمز کیف پول گم کنی بازیابی نداره 

مرد تنهای شب؟؟؟ 

شما خودت هم تو بازار فعالی؟ یا فارکس؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو یه دفتری چیزی مینوشتی خب

ببین کیف پول رو گوشیمه و تا حالا نبستم که رمز بخواد منم فک کردم اوکیه، بعد ی ماه پیش خواستم هزار دلار انتقال بدم دیدم میگه رمز بده...😐

دکتر آزمایشگاه هستم. در صورت تمایل برای تفسیر نتایج تست هاتون در زمان عدم دسترسی به پزشک تون پیام بدید پاسخگو هستم🌺
2728
عزیزم از حکمت خدا غافل نشو حتما یک حکمتی داشته حسرت دنیا را نخور  من خودم هر بار اتفاق اینطوری ...

چی بگم   حتما قسمت ما نبوده دیک  مادر شوهرم رمز شو انداخته دور فکر کرده ی نوشته الکیه

ببین کیف پول رو گوشیمه و تا حالا نبستم که رمز بخواد منم فک کردم اوکیه، بعد ی ماه پیش خواستم هزار دلا ...

چه بد 🤦‍♀️

به کاکتوس که زیاد آب بدی، خراب می‌شه؛ حکایت محبت کردن به یه‌سری از آدمای زندگیمونه :)  ️
عزیزم بی   کوی  ن که نمیارن بدن دستت بزاری تو کمد،،، یه رمز داری فقط گم بشه هیچ راهی ...

عزیزم خودم تو ارزم کم و بیش

اطلاع دارم چجوریه

بله متاسفانه رمز فراموش بشه کاریش نمیشه کرد 

ولی خودم با ولت کار نمیکنم (میدونم اشتباهه) اما فعلا پول خیلی کم وارد کردم نگرانش نیستم تو صرافیه   

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
هولدرم بنده

خیلی هم عالی

ولی تو فارکس یا ارز؟

2738
چه بد 🤦‍♀️

اوهوم... حالا رمز همه ایمیل ها و... یکیه. اینو نمیدونم چی زدم که هرچی امتحان میکنم میگه اشتباهه. 

چون تا حالا نبستم هم ۱۶ واژه کمکی رو نگرفتم و هیچی دیگه😐😐

دکتر آزمایشگاه هستم. در صورت تمایل برای تفسیر نتایج تست هاتون در زمان عدم دسترسی به پزشک تون پیام بدید پاسخگو هستم🌺
ارز

مرد تنهای شب، اهل خراسان نیستی؟؟

ارز

اسمارت مانی؟؟؟

سوالات با جایزه ای که هیچ وقت هم بهمون ندادی؟  

2706