2737
2734
عنوان

شوهرم قبل طلاق بهم گفت

422 بازدید | 13 پست

من اگ جای تو بودم با بهترین پسر شهر ازدواج میکردم اخه چهره ام خوبه تحصیلکرده ام پدرم معلم بود خواهرم کارمنده ولی پسرایی ک خانواده خ خوب دارن بخاطر دخالتای مامانم خونه کوچکمون میرن اونایی ک بی پولن میان ک دنبال سواستفاده ان

خونمون مال خودمونه منطقه عالی ولی متراژش کمه 

از مغازه پایینش ماهی ۲۵مامانم میگیره 

ولی مثلا دوستم خونشون دوبلکسه ۱۲۰متری خیابون روبرویی ما وسطای خیابونن دوتا مغازه پایین دارن اونا از هرکدوم ماهی ۱۰میگیرن 

بخاطر تفاوت ارزش ملکی خونه هامون یب

دلم میخاد با ی فرد با فرهنگ خانواده دار وضع مالی درحد خودمون اشنا بشم ولی پسرای بی فرهنگ بی پول میان سمتم😔😔

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
چی شد شوهر داری یا دنبال شوهری,؟

جدا شدم هم شوهرم اینجوری بود هم پسرایی ک میان سمتم همشون وضع مالیشون از ما پایینتره اونایی ک هم سطحن نمیان

چه ربطی به اجاره مغازه وخونه دوبلکس روبه رویی داش؟

اونجا مال دوست پسرمه البته الان کات کردیم اخه چنبار سعی کرد پول شام تو رستوران گرون و ...بندازه گردن من تو تاپیکام هست 

مادرش پز خونه بزرگشونو میداد خودش بارها بهم گفت ما خونمون ۳خوابه ۳تا سرویس بهداشتی داریم متراژش فلانقدره ولی همون خونه شون با دوتا مغازشون قیمتش نصف خونه و یدونه مغازه ماست ک متراژش کمتره مال ما ۵۰متره با ی خواب 

مال اونا ۱۳۰متر دوبلکس ۳خواب 

بعد مامانش پز داد ک تو مگ اتاق خوابم داری 

قبلا هم شوهرم بخاطر کوچکی خونه بابام مسخره ام کرده بود درحالیک خونه پدرش تو شهرستان ۲۰۰متر بود ولی یک پنجم ارزش ملکی ما 

اونهایی ک هم سطح خودمونن میان ظاهر میبینن میرن خونمون شیک مدروز نیست کوچکه ولی فقط اجاره مغازه پایین ماهی ۲۵تومنه 

داییام ب مادرم گفتن خونه رو بده دفتر وکالت سردونبشه جاش خ خوبه اول بازاره برو داخل کوچه خونه بزرگ ساکن بشین چهارتا خواستگار خوب بیان گوش نداد میگ اینجا با باباتون زندگی کردم نمیرم از اینجا 

پدرم فوت کرده

الان اجاره مغازه هاتون واجاره مغاره های دوستت ب اینکه کسی سمت تونمیاد چ ربط داشت  یکم رو مهارت ...

ی خواستگار خ خوب معرفی کردن گفت ۴ماه رو کشتی یکماه میام خونه من مشکلی نداشتم با این شرطش درآمدش خ بالابود منم تحصیلکرده ام ارشدم اون اقا لیسانس داشت و روم نشد بیان خونمون خواستگاری خونمون ۵۰متر بزور میشه 

ولی مکانش خ گرونه خوبه مردم قیمت ملک رو ک نمیبینن متراژ و نوساز بودن و شیک و مدروز بودنش نگاه میکنن 

دوماه پیشم دوستم خواستگاراستاد دانشگاه معرفی کرد گفتم ن 

اونهایی ک وضع مالیشون کمتره اذیتم میکنن اونهایی ک وضعشون مثل ماست خونه بزرگ و شیک دارن 

مامانم حرف گوش نمیده بارها گفتم بیا یکسال بریم تو فلان اپارتمانمون ۹۵متریه نوسازه خواستگار بیاد اونجا 

گفت ن نمیام

اونجا مال دوست پسرمه البته الان کات کردیم اخه چنبار سعی کرد پول شام تو رستوران گرون و ...بندازه گردن ...

خدا رحمت کنه پدرتون رو شاید خاطره داره ازشون ونمیتونه دل بکنه توهم باید ارزش اون مغازه رو به رخش میکشیدی با یه پوزخند واگه کسی کسی رو خواسته باشه ابن چیزا براش معم نیست نا خونمون اوراق بودتازه اجاره ای شوعرم اون زمان خودش پولداربود و خونشون۵۰۰متر ولی هیچوقت به روم نیورد 

باید خودت براشون ارزش داشته باشی نه داریی تون نه اون شوهرت بدردبخور بوده نه دوست پسرت

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷