2733
2739

سلام ۳۲ سالمه بچه سومه اون دوتا از بچه هام خیلی زود صحبت کردن دوران بارداری هر سه تاشون کاملا مثل هم بود وای این دخترم ۳ سالشه به شدت شیطونه یعنی نه نمی ترسه نه میشینه خیلی کنجکاوه و بچه های کوچکتر از خودشو می زنه و نسبت به همسنو سالاش خیلی روان صحبت نمی کنه واسه شما همچین چیزی بوده ؟به نظرتون نیاز به دکتر بردن داره ؟شش ماه پیش آزمایش گرفتم همه چیزش نرمال بود قد وزنشم نرمال بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چیا میگه؟ درکش خوبه؟

آره کاملا مثلا وقتی دعواش میشه به خواهرش میگه تو بیعشوری ولی خواهرش بگه میگه گریه می کنه میگه به من فحش داده یا درخواستاشو کامل میگه ولی بعضی وقتا واقعا متوجه نمیشم 

آره کاملا مثلا وقتی دعواش میشه به خواهرش میگه تو بیعشوری ولی خواهرش بگه میگه گریه می کنه میگه به من ...

خوبه ک😁😁😁

براش کتاب زیاد بخون 

تی وی و گوشی تعطیل

اواز بخونین با هم

باهاش اروم صحبت کن که ب حرکات زبان و لبات توجه کنه و یادبگیره کلماتو بهتر ادا کنه

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫