2737
2739
عنوان

میخوام عکس تنخور لباسمو بزارم

162 بازدید | 13 پست

ببینین دوستان عکس لباسم وقتی تنمه بزارم فقط بهم بگین پست دوم بزارم میره تو گوگل؟باید صفحه دوم بزارم؟؟بعد میخوام پاک کنم نمیخوام ی آشنا ببینه....

و اینکه طبق اینکه کفش و گن ندارم و به همسرم گفتم عکس بگیر و هنر عکاسی نداره  و دوربین گوشی خوب نبود ب عکس نگاه کنین منتظر عکس ژورنالی نباشین

در مورد هیکل و لباسم نظر بدین لطفا بیشتر هیکل مد نظرمه

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ماشالله هم اندامت خوبه و هم لباست 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2740
ماشالله هم اندامت خوبه و هم لباست 

واقعا میگی...من الان شنیدم عروسی داریم ۲ ماه دیگ تقریبا....بعد استرس گرفتم ک چاقم..باشگاه میرم ولی طول میکشه نتیجه بگیرم

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
بنظرم اندامت خوبه گن بزاری خیلی خوب میشه،، کفش هم بپوشی و شنیون و ارایش خیلی خوشکل میشی

وای مرسی خیلی استرس اندام رو داشتم چون ۲ ماه تقریبا وقت دارم و دوست داشتم برای این عروسی هیکلم عالی باشه....مرسی عزیزم

وای مرسی خیلی استرس اندام رو داشتم چون ۲ ماه تقریبا وقت دارم و دوست داشتم برای این عروسی هیکلم عالی ...

خواهش میکنم گلم از خودت باید تشکر کمی که این اندام خوب رو واسه خودت ساختی من که فقط هرچه دیدم گفتم

خواهش میکنم گلم از خودت باید تشکر کمی که این اندام خوب رو واسه خودت ساختی من که فقط هرچه دیدم گفتم

اصلا چشام قلبی شد اینجا بودی بغلت میکردم🫂

واقعا میگی...من الان شنیدم عروسی داریم ۲ ماه دیگ تقریبا....بعد استرس گرفتم ک چاقم..باشگاه میرم ولی ط ...

اره عزیزم ماشالله خیلی خوبی

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️