2737
2734

از هر نظر از من بهترن چه موقعیت اجتماعی چه شکل و قیافه چه حرف زدن و ناز و عشوه و لوندی و الان که شوهرم میگه توبه کردم و دست از اینکار برداشتم من اعتماد به نفسی ندارم و همش خودمو مقایسه میکنم دوست ندارم نگاهم کنه چون یکی از این زنا که باهاش بود واقعا زیباست و لوند و میگم اونجور که به اون نگاا میکرد حق داشت یه مدت به من نگاه نمیکرد و من میگفتم چرا تو چشام نگاه نمیکنی ولی الان دوست ندارم نگاهم کنه

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه شوهرتون چه خصوصیت اخلاقی خاصی داره که چنددد تا زن باهاش بودن 🙄

یا نورَ المُستَوحِشینَ فِی الظُّلَم،یعنی خدا نورِ آنهایی است که در ظلمت ها وحشت زده اند...نباید قربونِ این خدا بری آخه...😍🤵

اون زنا اگه آدم بودن به زندگی متاهلی یک خانواده خیانت نمیکردن، هیچوقت خودتو با ی مشت بیشرف مقایسه نکن

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

سلام مشکل تو اینجاست ساده ای اگه تو ام خرج خودت کنی و فکر ذکرت تور کردن مردای مردم باشه قطعا از اونا تیپ قیافت بهتر می‌بود الآنم دیر نیست برس به خودت 

و بدون از تو فقط یکی تو دنیاست

2738
مگه شوهرتون چه خصوصیت اخلاقی خاصی داره که چنددد تا زن باهاش بودن 🙄

زبونش خیلی خوبه مهربونه قشنگ حرف میزنه اروم میکنه  کسایی که کمبود عاطفی دارن ارضا میشن از نظر روحی باهاش خیلی وابسه میکنه بقیه رو با دروغ های قشنگش

خیلی خودشو باکلاس میگیره خیلی بهشون حس خوب میداده 

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

زیباترین آدمها کسانی بودند که قلبی پاک وبی آلایش داشتند،هرزه هالایق دوست داشتند نیستند💐

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
از شرم نگات نمیکرده واقعا با همچین لجنی موندی؟

موندم دیگه  چون بچه دارم و شرایط طلاقم جور تیست

هیچ وقت خودتو نباز هر آدمی زیبایی و خوبی های خاص خودشو داره قطعا تو هم جذابیت های خاص خودتو داری زیبایی مال چند ماهه بعد از اون اخلاق میاد وسط کردار و معرفت و نجابت میاد وسط اگر شوهر تو روی ظاهر قفل مونده یعنی هنوز به بلوغ ازدواج نرسیده وگرنه خارج که عروس ها رو میبینی همه عادی حتی یه آرایشگاه نمیرن مو به ازدواج چون به بلوغ عمیق زندگی رسیدند . قرار نیست همه انسانها زیبا باشند همون‌طور که شاید ما الان شوهر تو رو ببینیم بگیم چقدر زشته . قطعا که اونم ایراداتی داره پس خودتو سرزنش نکن خودتو بدنتو روح و روان و زندگی تو همینطوری که هستی دوست داشته باش به خودت افتخار کن که اونی که خیانت کرده تو نبودی اون بوده اون اگر وجدان داشته باشه الان باید روزی صدبار جلوی تو بمیره و زنده بشه از خجالت همچنین شاید دلیل اینکه نگاهت نمی‌کرده عذاب وجدانش باشه وگرنه برای مردها فقط اون قضیه مهمه به قیافه ی طرف زیاد کار ندارند . شما هیچ وقت نباید خودتو دست کم بگیری یادت باشه شاید شما آرزوی خیلی از مردهای دیگه هستی 

عزیزم هر چی هم قشنگ باشه بازم قشنگ تر از اون هست

اینجا مهم وفادارای هست که شوهرت نداشته و گرنه در مورد همه صدق میکنه همیشه زن زیباتر و لوند تر یا مرد زیباتر هست مهم وفادارای هست .اشتباه میکنی خودتو مقایسه میکنی و اشتباه بزرگ تر میکنی که هنوز داری با این مرد بیمعرفت زندگی میکنی.

2706