2737
2734
عنوان

به نظر شما مشکل پیدا میشه؟

58 بازدید | 4 پست

ازدواج یک پسر از یه خانواده ثروتمند که ۲ تا خونه استخردار بالای شهر دارن و ۲ تا لکسوس و ۲ تا دفتر تو بالاشهر و ویلا و ….. با دختری که هیچی ندارن؟

دنبال شغل نیستم اگه تاپیکی در موردش میزنم برای ایده دادن و کمک کردنه

احتمال زیاد

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

صد در صد. یادمه یکیاز مشاورا همچین موردی رو مثال میزد که طلاق گرفته بودن. توی ازدواج کفویت خیلی مهمه

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو روز دیگه توی هر دعوایی، میخواد منت سر دختره بزاره که تو هیچی نداشتی، من به اینجا رسوندمت

مگر اینکه واقعا آدم خوش ذات و فهمیده ای باشه

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
2731
دو روز دیگه توی هر دعوایی، میخواد منت سر دختره بزاره که تو هیچی نداشتی، من به اینجا رسوندمت مگر این ...

خیلی ادم خوبیه اصلا از این حرفا نمیزنه

دنبال شغل نیستم اگه تاپیکی در موردش میزنم برای ایده دادن و کمک کردنه