2733
2734
عنوان

تورو به امام زمان کمک لپ تاپم

178 بازدید | 22 پست

رمز بهش دادم توی قسمت پسورد عدد زدم حالا که میخام بزنمش عدد تایپ نمیکنه تورو بخدا کمکم کنید

بعد از چند سال کاربریم خود به خود حذف شد هعییی😕😖بگذریم❤❤خانم دکتر آینده💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روی کیبورد بالای عددا یه کلید هست نوشته Num Lock یه بار بزن روش درست میشه ، دوبار نزن فقط یه بار

عکس بدم بگو کدومه باشع

با کجا میخوای عدد وارد کنی؟ عددهای سمت راست لپ تاپ؟

اگر اره، یکی از دکمه ها روش شکل قفل هست رو اون زدی کیبوردش قفل شده یبار بزن روش باز میشه عدد نوشته میشه 

اگر اوکی شد خبرم بده 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2740
با کجا میخوای عدد وارد کنی؟ عددهای سمت راست لپ تاپ؟ اگر اره، یکی از دکمه ها روش شکل قفل هست رو اون ...

باشع ی دکمه دیدم نوم لک نوشته خودشو میزنم تایپ میکنه ولی عدد نمینویسه

نگران نباش. لپ‌تاپت چیه؟ از اعداد سمت راست استفاده کردی؟

اره متاسفانه توی گزینه پسورد رمز عبور زدم hp

درود،

مشکلی نداره...اگر کیبورد اتون کار نمیکنه کنار آیکون Shut Down یک آیکونی هست به اسم Ease Of Access اونو بزنید و بعد On Screen Keyboard...با کیبورد مجازی با استفاده از موس میتونید پسوردتونو تایپ کنید...

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2706