2733
2734

بچه ها میدونید مهندس های شرکت نفت حداقل چقدر حقوق میگیرن

میگه ۲۹.۳۰ میگیرم ولی همیشه خرج هاش بیشتر از این مقدار میشه هیچ وقتم تا حالا فیش دقیقی ازش ندیدم

جدیدا شنیدم بیشتر میگیرن حقوق

چند وقت پیش گفت مالیات کارکنان نفت ۹ میلیون تومان کم میکنن

آخه مگ میشه؟؟؟😑😑😐😐

نظافتچی شرکت نفت حقوقش ۳۰ تومانه

بقیه رو نمیدومم دقیق ولی کمتر از ۳۰ نیست قطعا

شاید ۳۰ تا ۴۰ باشه

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب کارانه و مزایا لابد دارن اونا رو نمیگه. اضافه کاریهاشو نمیگه

محکم وایسا ازش فیش بخواه

هر چند که میتونه فیش ساختگی نشون بده.یه بنده خدا اینکارو کرده بود.

با زن همکاراش دوست بشو بپرس

چشم به راه...
2740
خوب کارانه و مزایا لابد دارن اونا رو نمیگه. اضافه کاریهاشو نمیگه محکم وایسا ازش فیش بخواه هر چند ک ...

محل کارش تو شهرمون نیست 

تا چند وقت پیش میگفت ۲۰ میگیرم تازه همینا ک گفتی رو کم کرد و می‌گفت ۱۴ در نهایت میگیرم 

ک دوباره ازشون پول قسط کم کرد کلا موند ۶ دیگ منم چیزی میخواستم روم نمیشد بهش بگم بگیره برام😐

نظافتچی شرکت نفت حقوقش ۳۰ تومانه بقیه رو نمیدومم دقیق ولی کمتر از ۳۰ نیست قطعا شاید ۳۰ تا ۴۰ باشه

نه بابا از این خبرا هم نیست فقط سابقه بالا ها حقوق بالا می‌گیرند تازه شرکت نفت سه مدل نیرو داره رسمی .‌‌قراردادی. پیمانکاری که هر کدوم دریافتیشون فرق داره

راست میگه فکر نکنم بیشتر باشه فقط یه نفت کارت و بن کارت هم میگرند که جدا از حقوق است بن کارت ۴۵۰۰&nb ...

غذا محل کار ناهار میگیره

شنیدم گفت نفت کارت شده لن که از مغازه های افق کوروش و اینا تهیه می‌کنه شما چیزی نمیدونی راجبشون

من تا حالا حقوق دقیق شوهرمو نپرسیدن متاسفانه بعد از سه سال حدودا به هر بهانه ای میپرسم همش میگه هر چی بخوای فراهم میکنم..

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....
2706