2733
2734
عنوان

فک نکنم هیچ وقت مادر شم:))))

| مشاهده متن کامل بحث + 1546 بازدید | 99 پست

انشاءالله ک نی نی دارمیشی ب امید خدا از رحمتش ناامید نشو خدا خیلی بزرگه خیلی 😇..‌‌‌‌‌‌‌......

♡ ♡ حسبنا اللـہ ونعم الوكيل ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنبلی ربطی به چاقی لاغری نداره عزیزم باید ورزش کرد تا تخمکا رو با این روش تحریک کرد..شکمتم با روغن ...

همین دیروز چیزی که نباید میخوردم رو خوردم 😔😂والا دیگه مغزم کار نمیکنه😅

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه

الهی به حق طفل حضرت مریم خدا روزیتون رو بچه سالم و صالح قرار بده🌸

برید پیش متخصص طب سنتی با مدرک از دانشگاه پزشکی

مزاج بدنتون مشخص میکنن و بر طبق اون داروی بدون عوارض گیاهی میدن که رحم و تخمدان گرم و فعال شه و تنبلی کنترل شه و برا همسرتون هم میدن

داروهای شیمیایی فقط بیشتر عوارض دارن و به محض قطع کردن دوباره مشکل ایجاد میکنن

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
همین دیروز چیزی که نباید میخوردم رو خوردم 😔😂والا دیگه مغزم کار نمیکنه😅

ولی عزیزم جلوی خودتو بگیر اگه پریودیتم‌ نامنظمِ

مواظب سلامتیت باش

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
ولی عزیزم جلوی خودتو بگیر اگه پریودیتم‌ نامنظمِ مواظب سلامتیت باش

چشم عزیزم مرسی از وقتی که گذاشتی💖

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه
عزیزم چقدر ناراحت شدم😭ان شاءالله که دیگه غم نبینی😔

ممنونم عزیزم 

خدارو شکر پسرم اومد همه  غما رو شست و برد 🥰

انشاله شما هم ب مراد دلت برسی

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
ممنونم عزیزم  خدارو شکر پسرم اومد همه  غما رو شست و برد 🥰 انشاله شما هم ب مراد دلت برسی

خدا حفظش کنه.ممنونم عزیزم🤗

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2740

مطمئنم به زودی مامان میشی ناامید نباش 

خاله من بعد ۹ سال بازم امیدشو از دست نداد و الان دخترش دو سالشه 

منم تنبلی داشتم و باردار شدم عزیزم استرس و اضطراب برات بدترین چیزه 

فقط امیدت به خدا باشه خدا هیچ وقت بنده شو ناامید نمیکنه مطمئن باش ❤️

گلم این روزایی که داری میگذرونی رو من تجربه کردم اینقده این روزای تلخ بده بده که نگو چون باشنیدن خبربارداری کسی احساس بدی به آدم دست میده وحس ناامیدی میاد سراغت باورکن الان بااینکه اذیتم شبانمیتونم راحت بخابم به کارام نمیتونم برسم زورکی غذامیپزم ولی بازم میگم خدایاشکرت اون روزای گند تمام شدن روزای انتظار ..ازته دلم امشب برات دعامیکنم تامحرم نی نی تودلت باشه وبه نیت نی نی آش بپز بده موکب 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت

هرشب قبل خواب به ماه نگاه کن وآرزوتو به ماه بگو انشالا زود به حاجت برسی و اینکه من آخرین لحظه که دیگه تصمیم گرفتم شوهرمو طلاق بدم چون مشکل ازاون بود نشستم دورکعت نماز به نیت سلامتی امام زمان خوندم وباآقاعهد بستم که بچه شیعه تربیت کنم فقط مادربشم واین روزای گند تمام بشن

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت
2706