2737
2739
عنوان

فک نکنم هیچ وقت مادر شم:))))

| مشاهده متن کامل بحث + 1546 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم❤️

امیدوارم به زودی تاپیک بارداری و نی نی دار شدنتو بزنی😍🌸

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731

سلام عزیزم تقریبامشکلمون مثل همه

من ذخیرم بشدت کمه پارسال ۷دهم بود 

شوهرمم تحرکش بشدت کمه

یکبارآی وی اف منفی داشتیم

یه دوره طب سنتی

حالادوباره ازاول میخوایم اقدام کنیم برای آی وی اف

وقتو تلف نکن تنها راه حل وآخرین شانسمون آی وی اف 

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....
والا چی بگم‌ چون نمیخواستم شد😐

دقیقا من اولیو باردار شدم تنبلی داشتم ولی سقط شد نارسایی رحم داشتم زایمان زودرس شدم بچه ریه اش تشکیل نشده بود فوت کرد الانم سه ساله نمیشه که نمیشه

2740
❤️❤️❤️

💙😍

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
خودم تنبلی داشتم با دارو ۳ بار حامله شدم دو سقط یه دوقلو هم زاییدم بعد چند روز مردن😪 وقتی شوهرم ن ...

عزیزم🥲

چقدر سختی کشیدی💔

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
دقیقا من اولیو باردار شدم تنبلی داشتم ولی سقط شد نارسایی رحم داشتم زایمان زودرس شدم بچه ریه اش تشکیل ...

😐 و منی که نمیخواستم و مهم نبود برام...یهو سرزده پیداش شد‌.چقدر با مشت میزدم رو شکمم...داشتم دارو میخوردم که پریودام منظم شه.اون وسطا یهو بچه اومد

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2706