2733
2739
عنوان

فک نکنم هیچ وقت مادر شم:))))

1546 بازدید | 99 پست

خودم تنبلی دارم شوهرم کم تحرکی دکتر برام ۳ ماه مصرف اوابوست نوشته ویتامین e هم یکروز درمیان خودم مصرف میکنم شوهرمم موتیلیتی بوست و آل آرژنین و کیوتن و ویتامین e میدم بهش ...من اصلا فولیکول آزاد نمیکنم خسته شدم دیگه ۱۱ ماهه اقدامم تو رو خدا بهم روحیه بدین

میشی..اولیش نبودی اخریشم نیستی..کیوتن پلاس عالیه حتما قوی میشه شوهرت

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقدر من اینجا کاربر نا امید دیدم

الان دو تا دوتا بچه بغلشونه

اصلا ناامید نباش فقط استرس نداشته باش

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728
2740

منم تنبلی داشتم ولی متاسفانههه ناخواسته بچه دار شدم‌.

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

عزیزم باردار میشی پیگیری کنید حتما 

خدا بهتون بچه میده دیر و زود داره سوخت و سوز ندارع ناامید و عصبی و مضطرب نباش تا زود تر نتیجه بگیری 

انقد دیدم آدمی ک میگف حامله نمیشه بعد چند سال خدا بهش دو قلو داذ

2706