2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حنارو با جوشونده بابونه و پودر قهوه یا کاکائو ترکیب کن، زرده تخم مرغ هم بریز توش

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
2728
حنارو با جوشونده بابونه و پودر قهوه یا کاکائو ترکیب کن، زرده تخم مرغ هم بریز توش  

سلام من حنا زدم فقط پودرشو با آب قاطی کردم زدم به موم یکم رنگ گرفت فقط تو نور مشخص میشد 

می‌خوام رنگ حنایی قرمز بشه

سیدم💚خوشا صیدی که صیادش حسین است 
سلام من حنا زدم فقط پودرشو با آب قاطی کردم زدم به موم یکم رنگ گرفت فقط تو نور مشخص میشد  می‌خو ...

باید چند بار تکرار کرد عزیزم.همون ترکیب ک گفتم کلا موهارو روشن تر میکنه و ب خاطر حنا تن قرمزشرابی داره در هر صورت 

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙