2733
2739

به پارتنرم گفتم با دوستان میخوام برم مسافرت.

اون شهر کلا با شهر ما دو ساعت و نیم فاصله داره!

واکنش نشون داد و گفت اصصصصلااااااا

ینی چه فکری میکنن که انقد حساسن!؟

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دوست پسرتون اجازه میگیرین؟😑

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2728
2740

ببین من دلیلش رو نمی دونم

ولی اگر اونم واسه سفر رفتن به تو اطلاع میده و تو اگر بگی نه، نمیره که هیچی

ولی اگه فقط اونه که حق داره توی تصمیمات تو دخالت کنه و خودش رو صاحب اختیار تو میدونه و این حق رو به تو نمیده، فقط این رابطه رو تمومش کن

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️

ادمی ک اینجوریه ، همونیه که خودش با دوستاش میره سفر هزارتا گوه میخوره ، این پسرارو باید انداخت اشغال ، ب پسرا رو بدی فقط دوسدارن برده شون باشی ، چون شکاکن ، فک میکنن مث خودشونی 

2706