2737
2734

من واقعا پیش مردا سر و سنگین برخورد میکنم و پیش زما شوخ طبعم....ولی خدانکنه یکبار فقط یکبار ب ی مرده ی لبخند کوچیک بزنم اونم از روی نااگاهی ...مثلا داشتم میخندیدم برمیگردم اونو یلحظه چشم بش میخوره... آقا این تا چند دیقه ای صمیمی میشه تا این که دوباره من اینو با رفتار و چش ابروم قانع کنم ک باور کن آصن با تو نبودم و فلان 

من تویه ی اپی با دوسم نازیا حرف میزدم برگشتم بهش تبریک مبریک گفتم و شوخی های همیشگی....

بعد دوست نازیا سعید برگشت گفت lia sheytoni nkn..:/

عادتم داره فینگلیش بنویسه...

بعد اونجا دیگه نخواسم جلو نازیا چیزی بگم .بعدا بهش گفتم که دقیقا الان کجای حرفای ما ربطی ب حرفت داش؟

برگشت گفت

شوخی کردم.به دل نگیر جوجه رنگی

یعنی اینووو گفففف اتیشششش گرفتم واقعا دیگه اصن حتی دلم نمیخواد باهاش همکلام شم مسخره سریع پسرخاله میشه....  

من ن پوششم ایراد داره،نه نوع صحبت...اهل ارایشم نیستم

ولی بنظر یجاییو من اشتباه میرم ک قبلا و هنوز هم اون معلم امریکاییم اونطوری رفتار میکنه.اینم اینطور

واقعا من ک نفهمیدم چمه و تقصیره من چیه ک اینطوری ری اکشن میبینم...!!شما بگین🙃

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

چ مجازی چ حضوری همه همینن

بازم تویه دنیای واقعی کسی زیاد جرئت نداره نسبتا

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@دلداده_غروب     اینو همه جا میذاری؟😐

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

خوب میکنی به همه تاپیکای عجق وجق این سایت میاد😂😂😂👍

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2731
اینو همه جا میذاری؟😐 . . . . . . . . . . . . خوب میکنی ب ...

جان؟