2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی با من بود &بعد کات با من 😂🤌🏻

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L

رل نبود ،عشق بود ))

دوس داشتن واقعی بود))

بچگی نبود))

ولی دیه برنگشت 💔

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
2738

من ابان کات کردم باهاش دو نوبت پیام داد سین نزدم...بعد عید پیام تبریک سال نو داد سین نزدم سیزده بدر اس داد که جواب دادم ک گفتم نمیخوام و نمیتونم مجدد شروع کنم باهاش

اولی برنگشت هیچ وقت

دومی هم کاتیم هرچی پیامش دادم ج نداد🥲دوماه گذشت دیشب پیامش دادم ج داد امروزم ی کوچولو صحبت کردیم نمیدونم الان برگشته یا ن بشدت ازم دلخور بود ی کارت خیلی بدی کردع بودم

رل نبود ،عشق بود )) دوس داشتن واقعی بود)) بچگی نبود)) ولی دیه برنگشت 💔

واقعاا؟؟

بنظرم تمام کسایی که میرن یه روز برمیگردن

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
2706