2737
2739

واقعا این باید فرهنگ سازی بشه،کلمه خوشبحالش انرژیه منفی داره..

چرا بعضیا مدام خودشونو با بقیه مقایسه میکنن و تا یه خوشحالی و خوشبختی بقیه رو میبینن شروع میکنن به حسرت خوردن..

بابا هر کسی توی زندگیش مشکلات و سختی های خودشو داره،تا یه خوشحالی و خوشی می‌بینید شروع نکنید به آه و حسرت و ....

من خودم سی و پنج سالمه و یه عقد ناموفق داشتم و یه سختی هایی کشیدم که به مغز خیلی ها هم نمیتونم خطور کنه و الان که دارم ازدواج میکنم،تاپیک در مورد عروسی میزنم میان شروع میکنن به حسرت خوردن...

متنفرم از اینجور آدمای سطن پایینه فکری

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷

شما ببخش/:"

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میفرماید تا زمانیکه روزای بد یه شخص رو ندیدی حق نداری برای روزای خوشیش حسادت کنی 

منم ۶ سال روزای بسیار سختی داشتم حتی تا یک قدمی مرگ هم رفتم اما حالا خدا یه لطفی بهم کرده و آدمایی که خودشون همه چیز دارن کم کم حسادتشون شروع شده این خیلی ازار دهنده هست 

حاج خانم همسایه ما دقیقا همینجوریه اینقدرم وضعش خوبه به دلیل بی فکری ها و ندونم کاریها عقب ماندگی مالی داشته تو زندگی ولی همش حسرت و آه واسه بقیه میکشه اینقدر لجم میگیره تا آه میکشه بنده خدا طرف داغون و چپه میشه 😭

2740
راستش منم آدم حسودیم دست خودم نیست خیلی سعی میکنم هم جلوش رو بگیرم 

خب به این فکر کن که اون آدم که داری خوشیش رو میبینی،قصه زندگیه خاص خودشو داره که توش مشکلات و غصه های خاص خودش هست

و شما کاش متوجه بشید که هر کسیو قضاوت نکنید

اون کسی که حسرت میخوره و میگه خوش به حالش به شما حسادت نمیکنه دلش برا خودش خونه!!اوکی؟پس شما هم یاد بگیر قضاوت نکنی…من الان نمیتونم مادر بشم ولی یکی مادر میشه از ته دلم براش خوشحالم ته دلم ولی همیشه تو ذهنم هست چرا من نشد؟این به معنای حسادت نیست

و شما کاش متوجه بشید که هر کسیو قضاوت نکنید اون کسی که حسرت میخوره و میگه خوش به حالش به شما حسادت ...

نباید انرژیه منفی بده به بقیه،چون اون انرژی به خودشم برمیگرده.

مثلا به جای اینکه آه حسرت بکشه بگه خوشبحالت..به جای بگه خداروشکر خیلی خوشحالم برات و انشاالله روزیه خودمم بشه.

(البته قصه مادر شدن با همه چیز توی دنیا فرق داره و هیچ منطقی رو نمیپذیره.انشاالله دامن همه منتورا منتورا شما دوست عزیز به زودیه زود سبز بشه)