2737
2734

ار استدس و غصع مریض شدم بد هم مریض شدم خیلی بدددد خیلی پشیمونم که اون همه غصه و گریه و استرس به خودم دادم انکار مدت هاست استرس تو وجودم نهادینه شده چکار کنم تروخدا راهکاری دارین بگین چجور میشه شاد بود بیخیال بود اروم بود چطوررر😭

من دختر آذرم/ فرزند سوم پاییز/ حال دلم پاییزیست/ ساعتی ابری/ گاهی طوفانی...ولی همیشه سبز🌱(آذر ماهی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای چیزی که پنج ساله دیگه برات بی ارزشه بیشتر از پنج دیقه غصه نخور

به این فکر کن که 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

کنترل ذهن...تنها راهش اینه برید پیش روانشناس بالینی و درمان بشید بددددترین مریضی دنیاست 

یا نورَ المُستَوحِشینَ فِی الظُّلَم،یعنی خدا نورِ آنهایی است که در ظلمت ها وحشت زده اند...نباید قربونِ این خدا بری آخه...😍🤵
چجوری اخه چجوری😔

والا من خیلی ساله هیشکی بجز چندنفر اصلی خانوادم واسم مهم نی.یجوری شدم حتی جلوم‌یکی بیفته بال بال بزنه بمیره میگم به کتفم.بمیر

نه حرفای کسی مهمه واسم نه خودشون.گور پدر همه بیخیال باو‌.اول خودت

تورو سننه قربونت برم!!!!
2740

دنیا خیلی بی ارزشه هیچ کس ارزششو نداره بخاطرش اوقاتتو تلخ کنی و هم به ابرو بیاری

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

هرچی که باعث غصت میشه رو سعی کن مهم ندونی دیگه به خودت استرس ندی برو جلوی آینه با خودت صحبت کن برای خودت دلیل بیار بگو به این دلیل دیگه استرس نداشته باش به خودت بگو هرروز بگو بهت قول میدم خوب میشی

خودتو مشغول کن با هرکاری فرصت فکر کردن به مغزت نده

باشگاه بهترین گزینس بعدش ثبت نام کردن تو کلاسای مختلف خرید و انجام کارایی که حالت باهاشون خوب میشه

ممکنه خونه موندم زیاد علتش باشه؟ من زیاد تو خونه ام هیج هدفی ندارم 

من دختر آذرم/ فرزند سوم پاییز/ حال دلم پاییزیست/ ساعتی ابری/ گاهی طوفانی...ولی همیشه سبز🌱(آذر ماهی)
کنترل ذهن...تنها راهش اینه برید پیش روانشناس بالینی و درمان بشید بددددترین مریضی دنیاست 

رفتم دوبار رفتم روانشناس دو روز خوبم دوباره روز از نو روزی از نو انگار استرس تو وجودم ریشه کرده دستام میلرزه 😔

رفتم دوبار رفتم روانشناس دو روز خوبم دوباره روز از نو روزی از نو انگار استرس تو وجودم ریشه کرده دستا ...

دستاتون عرقم میکنه نه؟

یا نورَ المُستَوحِشینَ فِی الظُّلَم،یعنی خدا نورِ آنهایی است که در ظلمت ها وحشت زده اند...نباید قربونِ این خدا بری آخه...😍🤵
2706