2733
2739
ببخشید عزیزم ولی مهندس ها و مکانیک ها از اولین مشاغلی خواهند بود که به سرعت هوش مصنوعی جایگزینشون می ...

تورو خدا نگو این حرفو. مهندس مکانیک نباشه پس کی این رباتارو بسازن تعمیر کنن

پزشکی 8 سال فقط درسش طول میکشه 5 سال هم باید برن مناطق محروم و.. دندون هم مطب شخصی نمیدن تا چن سال

چرا فکر کردی تجربی فقط تو پزشکی خلاصه میشه که کلی جمع میبندی تجربی رو؟!!!!

پرستاری، اتاق عمل ،اعضای مصنوعی، پروتز دندان، فیزیو، کاردرمانی و..... همه ی اینا ۴ساله به نتیجه میرسن محض اطلاع!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب برا خودت میگم یکم واقع بین باش تا ارمانی و رویایی فکرکردن

اتفاقا از رو واقع بینی اینارو دارم میگم . کلی پادکست های علمی نییورک البرز واشنگتون فیکاس . فیکاس لامار این همه در مورد این چیزا صحبت شده

عزیز قشنگم بعنوان کسیکه علم مهندسی رو هم خونده میگم جامعه مهندسی رو دارن نابود می‌کنند والبته خییلی ...

علمشو که ندارن فقط یه تیکه کاغذ دستشونه

الان اینطوره وضع کشور

هعی چرخشی یه مدت همه میرن ریاضی یه مدت همه میرن تجربی الان امار انسانی هرسال میره بالا 

تا چندیدن سال دیگ دوباره میچرخه سمت ریاضی میفهمن وضع خرابه باید کاری کرد

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2731
خو از اول دارم میگم شغلی نیس ک بتونن تجربی ها برن چون هوش مصنوعی هس

عزیزم قصد توهین ندارم ولی به نظرم بهتره یکم از فاز آرمان شهری بیایی بیرون. انسان از ابتدای خلقت به پزشکا احترام میذاشته و سطح اجتماعی بالایی داشتن و اینکه هوش مصنوعی جایگزین پزشکا بشه یه انقلاب صنعتی بزرگ رو میطلبه چون انسان ظرفیت قبول کردنش رو نداره و بحث های زیادی هست که نمیشه زیاد بازش کرد... 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
علمشو که ندارن فقط یه تیکه کاغذ دستشونه الان اینطوره وضع کشور هعی چرخشی یه مدت همه میرن ریاضی یه م ...

بله دیگه عزیزم منظورم همین بود علمش رو ندارن اون بالا دستیای بی وجدان بخاطر پول هرکاری میکنن... 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ🌈
تورو خدا نگو این حرفو. مهندس مکانیک نباشه پس کی این رباتارو بسازن تعمیر کنن

خود ربات های مکانیک و مهندس. مگه اینکه همشون یه باره از کار بیوفتن. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
بله دیگه عزیزم منظورم همین بود علمش رو ندارن اون بالا دستیای بی وجدان بخاطر پول هرکاری میکنن...  ...

ارههه ولی گفتم چرخشی تازه چند ساله تبلیغ رشته هنر میکنن و امارش رفته بالا 

ریاضی الان خواهان نداره ولی چند ساله بعد دوباره خواهان پیوا میکنه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2740
خود ربات های مکانیک و مهندس. مگه اینکه همشون یه باره از کار بیوفتن. 

نمیشه دیگ که مفعول لنگ مفعول باشه که یه فاعلی هست

مهندسی باید باشه وگرنه دستگاه ها زیاد کار نمیکنن

ارههه ولی گفتم چرخشی تازه چند ساله تبلیغ رشته هنر میکنن و امارش رفته بالا  ریاضی الان خواهان ن ...

اوهوم دقیقا درست میگید یه زمانی دهه شصتی ها همه میرفتن سمت ریاضی بعدا شد تجربی الان باز یکم تجربی ثابت شده و بقول شما رشته هنر رو خیلی تبلیغ می‌کنند، خدا کنه هر جوونی تو هر رشته ای تو هر زمینه ای که میره و شروع به کسب علم و مهارت میکنه موفق بشه حیف جوون های ماست(علی الخصوص خودم🫠😂😂) 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ🌈
نمیشه دیگ که مفعول لنگ مفعول باشه که یه فاعلی هست مهندسی باید باشه وگرنه دستگاه ها زیاد کار نمیکنن

میشه بگید طبق کدوم قانون؟و اینکه هوش مصنوعی 360 درجه با ربات های کلاسیک ذهن ما فرق داره و هوش و آگاهیش از ذهن بعضی انسان ها فراتر میره. 

اهان مرسی درسته میگن انسانی فقط کلاس دهم ریاضی داره دیگه یازدهم دوازدهم نداره؟؟

نمیدونم عزیزم من تجربی بودم فکنم تمام پایه ها داره

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
اوهوم دقیقا درست میگید یه زمانی دهه شصتی ها همه میرفتن سمت ریاضی بعدا شد تجربی الان باز یکم تجربی ثا ...

شما الان مهندس هستید؟

میشه بگید طبق کدوم قانون؟و اینکه هوش مصنوعی 360 درجه با ربات های کلاسیک ذهن ما فرق داره و هوش و آگاه ...

واااا هرچیزی طول عمری داره نیاز به مراقبت داره خراب میشه😂😂همین هوش مصنوعی اگ بروز نکنن عمر مفیدش از بین بره دیگ مثل روز اولش نمیشه

2706