2737
2739
عنوان

یه خواستگار خیلی خوب دارم خیلی خوبه اما ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1592 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیفهمم اگه اخلاقش خوبه یعنی فرهنگش هم بالاس دیگه

این دو موضوع خیلی به هم نزدیک هستند اما ی خورده از هم جدا هستند، فرهنگ مجموعه ای از سطح شعور، بینش، شناخت،  ادب، انسانیت، تواضع، انصاف، شرم، حیا، احترام به خود و به دیگران، نزاکت، نجابت و...  است اما اخلاق ابزاری است که این داشته های فرهنگی را اجرا می کند  مثلا اینکه به خانواده همسر و حتی خود همسر چگونه احترام بگذارد، اگر احیانا یک نفر در خانواده طرفین وجود دارد که از انسانیت آدم سو استفاده می کند، چگونه باهاش برخورد گنی که هم حرکتش حفظ بشه و هم جلوی سو استفاده اش گرفته بشه  یا اگه یکی از بستگان اهل فضولی و دو به هم زن است، چگونه رفتار کنیم که هم حرکتش حفظ بشه هم جی مداخله اش گرفته بشه، از اینگونه موارد هزاران هزار مورد می تواند در زندگی پیش بیاد.

2738

پیغمبر گرامی اسلام فرمودند گه اگر کسی دیندار بود و حسن خلق داشت، باهاش ازدواج کنید  لذا پبشمهاد می کنم خودتان را گیج نگنید و با مشورت اهل فن تصمیم تون را بگیرید، ضمنا پس خدا ما مشاوران خانواده را برای چی خلق گرده گه شما اینقدر مردد هستید؟

پیغمبر گرامی اسلام فرمودند گه اگر کسی دیندار بود و حسن خلق داشت، باهاش ازدواج کنید  لذا پبشمهاد ...

درسته عزیزم ممنون از شما 

شما عزیز مایی 

ردش میکنم فقط میخواستم نظرات عزیزان و بدونم 

......
2706