2733
2739

سنم کمه من۱۷سالمه اونم۲۰...از سنه کمتر چون همو می‌شناختیم ازش خوشم میومد ..اما هیچ وقت فکر نمیکردم ی روزی باهاش دوست شمو چت کنم..خیلی برای خودم خطه قرمز داشتم..الان میگم واقعا چه دلی داشتم(وقتی۱۴سالم بود)باهاش چت کردم چرا نترسیدم یهو خوانواده ی به این سخت گیریم بفهمن..خلاصه خانوادمم فهمیدن انقد تابلو بودم اولش خیلی شوقو ذوق داشتم اون بیشتر خیلی خوشحال بودم خدا حرفه دلمو شنیده و اونو بهم داده تا همین چند روز پیش آرزو داشتم که

اگه میشه برای بهتر شدن رابطه منو عشقم یه صلوات بفرستید...🥺و دعا کنید بهم برسیم و خوشبخت شیم و صلاحمون تو بهم رسیدن مون باشه🥺....۱۴۰۱/۳/۷💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودتون رو درگیر این روابط بی هدف نکنید لطفا 

17 سالته بشین درست برای کنکور بخون یه رشته ی خوب قبول بشی

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ارزو داشتم بهش برسم...ادعای بزرگ بودن ندارم میدونم سنمون کم بود اما اونم مثل هم سناش نبود سره کار میرفت..ی کم گذشت اصلا هیچ هدیه ای کوچیک هم برام نخرید میگفت میخره اما نخرید

اگه میشه برای بهتر شدن رابطه منو عشقم یه صلوات بفرستید...🥺و دعا کنید بهم برسیم و خوشبخت شیم و صلاحمون تو بهم رسیدن مون باشه🥺....۱۴۰۱/۳/۷💜
2740

تا اینکه چند روز پیش به خاطره دروغاش (کوچیک بودن اما خب من حساس بودم)اینکه هدیه نخریده،اینکه به نظراتم ارزش قائل نیست کات کردم

فامیل بود؟

نمیدونم چراحس میکنم اسمش رضاست

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2706