2733
2734
عنوان

ماکارانی درست کردم زهر مار شده 🥵

| مشاهده متن کامل بحث + 1304 بازدید | 57 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دستور سوپو میشه بدی لطفااااا 

😁 قارچ خیلی خرد شده یه ذره جعفری  هویج رنده شده اردو شیر و کره هم زده ذرت بخار پز اویشن پودر کاری ورب گوجه  کلا شبیه سوپ شیر فقط فلفل ابتکار خودم بود . بابا به عنوان تازه عروس غذاهام خیلی خوب بود کلی سفره ارایی و دسرم بود فقط این سوپه اینجوری شده بود که شکر خدا خوردن طفلکیا .بخدا بعد اون فامیل شوهرم تو مهمونیا کنار غذا سوپم میزاشتن حالا نمی دونم برای انتقام بود یا خوششون اومده بود😜😁

😁 قارچ خیلی خرد شده یه ذره جعفری  هویج رنده شده اردو شیر و کره هم زده ذرت بخار پز اویشن پودر ک ...

چقدر اب بریزم چقد بزارم بمونه ؟ همه رو باهم قاطی کنم همزمان ؟ 

😭😂اشکال نداره معلومه خوشمزه بوده که همه خوردن

ممنون بابت دستورر 

همه ی یه زمانی گند میزنن حتی کدبانوهای قدیمی .یه وقتهایی همه چی خراب میشه ونمیشه کنترلش کرد .حالا یه وعده ست دیگه چی میشه مگه. اقایون این همه گند میزنن همیشه طلبکارن حالا یه زمانی هم ما خرابکاری کنیم 

2740
چقدر اب بریزم چقد بزارم بمونه ؟ همه رو باهم قاطی کنم همزمان ؟  😭😂اشکال نداره معلومه خوشمزه ب ...

همه رو قاطی کن بااب وقتی پخت هویج وسبزی که البته زیاد نباید باشه مثلا نیم ساعت چهل دقیقه بازهم بستگی به حجم داره یه ربع اخر شیر و که اردو توش حل کردی وهمزدی رقیق شد بریز اروم تو سوپ بهم بزن ذرت بریز و پیچ وکم کنه و هم بزن اویشن و کاری هم اخر میریزم.البته الان ادویه اسپاگتی بجای اویشن میریزم خوشمزه تر میشه

همه رو قاطی کن بااب وقتی پخت هویج وسبزی که البته زیاد نباید باشه مثلا نیم ساعت چهل دقیقه بازهم بستگی ...

همه رو با اب قاطی کنم وقتی پختن  ی ربع اخر شیر که ارد رو باهاش مخلوط کردم رو بریزم داخل ؟ بعد ادویه ؟ 

همه رو با اب قاطی کنم وقتی پختن  ی ربع اخر شیر که ارد رو باهاش مخلوط کردم رو بریزم داخل ؟ بعد ا ...

بله عزیزم اگه ترش هم دوست داری می تونی یه قاشق مربا خوری ابلیمو هم بریزی.فقط وقتی اون اردومخلوط می کنی هم بزن مرتب چون ممکنه سریع سفت بشه .بعد خاموش کردنم یکم غلظتش بیشتر میشه سوپت