2733
2739

بنظرتون با کسی ک دوتا بچه داره.اما بچهاا با مادرشون زندگی میکنن..میشه زندگی کرد؟؟؟

۲۴ سالشه خودم قبلا عقد بودم نامزدم فوت شد..این الان خیلی ادعاا داره دوسم داره و خیلی بهم توجه میکنه..فقط تیپش ب دلم نیس🤦‍♀️

از یطرف میترسم خانوادم سنتی یکیو قبول کنن و نمیخام با کسی ک بهم حسی نداره و انتخاب خانوادش باشم زندگی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیقا کی از دواج کرده کی بچه اول کی بچه دوم کی طلاق و جداشده بابا چه سرعتی 

بعد الانم به این زودی باز عاشق شده. بنظرم این که یه نفر عاشقت باشه خییلی مهمه ولی بشرطه اینکه از روی هوس و زود گذر نباشه

میشه برای شادی روح خواهرم یا فاتحه یا صلوات بفرستید 🌹🙏ممنون
2740
بعد الانم به این زودی باز عاشق شده. بنظرم این که یه نفر عاشقت باشه خییلی مهمه ولی بشرطه اینکه از روی ...

من ۲۳ سالمه

اون ۱۸ سالگی سنتی ازدواج کرده ب گفته خودش حسی بهم نداشتن و تو عقد میخاسته جدا شه اما خانوادش میگفتن ازدواج کنید و بچه دار بشین خوب میشه..‌الان ۲۴ سالشه دوتا بچه ۴ سال ایناا داره

من ۲۳ سالمه اون ۱۸ سالگی سنتی ازدواج کرده ب گفته خودش حسی بهم نداشتن و تو عقد میخاسته جدا شه اما خا ...

همسن همیم.  اگه دوسش داری صبر کن بشناسش. ولی بنظرمن نمیشه ادم تو سن کم فقط دلش میخواد اولویت خودش باشه این که دیگه دوتا بچه هم داره.شاید بعد از ازدواج شما اولیت اولش باشی ولی بچه هاشم هستن که بهشون برسه. همه جوره بسنج

میشه برای شادی روح خواهرم یا فاتحه یا صلوات بفرستید 🌹🙏ممنون
همسن همیم.  اگه دوسش داری صبر کن بشناسش. ولی بنظرمن نمیشه ادم تو سن کم فقط دلش میخواد اولویت خو ...

امم منم از این میترسم حسادت کنم ب بچهااش حتیی...

یکیم من خیلی دوس دارم طرف ب خودش برسه این فقط کار میکنه اهل تیپ ایناا نیس☹️🤣 خدایا نمیشد ی خوشگل خوشتیپ مینداختی