2737
2739
عنوان

تاکید میکنممم،

107 بازدید | 4 پست

تاکید‌ میکنم

هیچکس چهره و محل تولدش رو انتخاب نکرده ، هیچکس انتخاب نکرده صورتش صاف و بدون جوش باشه ، هیچکس رنگِ پوستش رو انتخاب نکرده ، هیچکس کوتاه بودن یا بلند بودن قدشو انتخاب نکرده ، هیچکس گرایش و جنسیتشو انتخاب نکرده ، هیچکس انتخاب نکرده ترک پوستی داشته باشه یا نه ، صورتش کک مک داشته باشه یا چاق باشه یا لاغر ، هیچکدوم از اینا انتخاب خودِمون نبودن .

ولی شعورِ داشتن مسخره نکردن بخاطر مسائل طبیعی بدن رو انتخاب کردیم !

شعور داشته باشید و خودتونو بخاطر مسائل طبیعی بدنتون انقدر سرزنش نکنید،شما همطور زیبایید.

گور بابا هر کسی و هرچیزی که بخواد باعث بشه ما خودمون و دوست نداشته باشیم والاااا

والااا هفته ای یبار اینجا میام فقط میبینم جماعت گزاشتن عکسمو میزارم ببینین قشنگم افسوس میخورم😂 فلانی میگه زشتم فلانی میگه بهمانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از عاقبت کسایی که بقیه رو مسخره میکنن واقعا میترسم ، همش حس میکنم کسی ک عادت مسخره کردن داشته باشه یه روز شدید اسیب میبینه ، حالا چ ظاهری چ هر چی ، اصلا مسخره کردنو درک نمیکنم ، درباره ظاهر خودمم بزشتر تعریف شنیدم تا انتقاد و مسخره ، مسخره هم بوده ولی بیشتر از رو حسادت بوده ، اما یه چیزی تو ذهنم مونده ،من صورتم گرده و چونه م کوچولوعه ، چند وقت پیش تو یه فروشگاه بودم یه خانم هم بعد من اومد ، همین ک منو دید صاف اومد سراغم و همینجوری بی هوا گفت که ، برو چونه تو تزریق کن خیلی گرده صورتت چونا ت کوچیکه ، من همینجوری مونده بودم ، بعد شوهرم گفت خانم به شما ارتباطی نداره ظاهر خانمم ، بعدم رفت ، اصلا نمیتونم بفهمم یه سریا چطور ب خودشون اجازه میدن درباره کسی نظر بدن یا مسخره کنن