2733
2734
عنوان

نگه دارنده ارتودونسی

119 بازدید | 18 پست

من ارتودونسیم تموم شد. دکتر گفته نگه دارنده متحرک بزار. گذاشتمش ولی رو مخمه. لق میزنه رو فکم. دکتره گفت بع نظر من متحرک بزار. ولی خودم دوست دارم ثابت بزارم. شما تجربشو دارین آبجیا؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اگه سیم گزاشته پشت دندونتون نگه دارنده رو هیچ نزاشتی هم نزاشتی چقدر هم الکی هزینه داره .

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم با اونی ک دوستش دارم چند ساله منتظرم  یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
نه ۲۴ ساعت بزارم. فقط موقع خوردن برمیدارم 

به من گفته هر شب، تازه خودم تنبلی میکنم چند بار در هفته بیشتر نمیذارم

در طول روز خیلی ازار دهنده س و فکر نکنم واقعا نیاز باشه

نه هنوز نزاشته . فردا میخاد سیم بزاره. به نظرتون نزارم؟؟

چرا سیمو حتما بزارید تا ۵ سال هم باید بمونه پشت دندونتون ..والا من ۳ ..۴ ماه نگهدارندرو گزاشتم خیلی هم اذیت میکنه حالا گفته بود باید ۱ سال استفاده کنی منم انداختمش دور ..اوایل استفاده کنین چون دندونها ب شدت لق شدن ک جابجا نشه

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم با اونی ک دوستش دارم چند ساله منتظرم  یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2706