2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی؟چرا چطوری 

بله  پسر دایی مامانم مشکل کبد داشت یه دارویی بهش دادن که باعث شد بدتر بشه  یه فامیلمون هم برای دردهای مبهم شکمی رفت اونم داروی گیاهی دادن به جای تشخیص سرطان وقتی رفت دنبال پزشکی دیگه دیر شده بود

2731

بله من با طب سنتی و لطف خدا باردار شدم 

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
بله من با طب سنتی و لطف خدا باردار شدم 

چه خوب .مشکلتون چی بود؟من تنبلی تخمدان گرفتم جدیدن .چند بار رفتم سونوگرافی فولکیولم ریز بود دوماهم لتزوول خوردم.اماالان رفتم طب سنتی گفت سودا شدی باید دفع بشه از بدنت .و دارو داد.

پلی کیستیک بودم و هستم منم باید دوباره برای بارداری برم خدا کنه دوتامون زودی باردار بشیم ‌

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2740
پلی کیستیک بودم و هستم منم باید دوباره برای بارداری برم خدا کنه دوتامون زودی باردار بشیم ‌

من حقیقت میخاستم برم ای وی اف.دیروز رفتم طب سنتی گفت با قرص شیمیایی باردار میشی اما سقط میشه .اول باید اصلاح مزاج بشی سه تا دارو داده شروع کردم میخورم .دیگه توکل به خدا

من حقیقت میخاستم برم ای وی اف.دیروز رفتم طب سنتی گفت با قرص شیمیایی باردار میشی اما سقط میشه .اول با ...

اگه رحمت آماده نباشه امکان سقط هستش

اگه رحمت آماده نباشه امکان سقط هستش

اره گفت سه ماه باید دارو بخوری.من یه لوله هم ندارم.فعلن میخام سه ماه داروهای طب سنتی بخورم آماده شه بدنم لاقل به آی وی اف جواب بده.

اره گفت سه ماه باید دارو بخوری.من یه لوله هم ندارم.فعلن میخام سه ماه داروهای طب سنتی بخورم آماده شه ...

إن شاالله هر چی خیرته برات پیش بیاد